Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Mik a terveitek a nyárra?

Diákok! Mik a terveitek a nyárra?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Suli után gyakorlat augusztus elejéig, utána 3 műszakban diákmunka. Terveim nincsenek.
2018. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Minél több nőt megdugni.
2018. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Unortodox választ adok: végre van időm olvasni mást is a szakkönyveken kívül. (Bulizni meg ilyeneket év közben is szoktam, abban nincs semmi extra.)
2018. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Sör, fű és női nemiszervek
2018. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fesztiválok, haverok, buli, Balaton, csajozás... ilyenek:) (Nyáron nem szoktam melózni, inkább suli mellett szenvedek+elrakom az ösztöndíjat.)
2018. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alvás, alvás, alvás. Ja, és említettem már az alvást?


Viccen kívül, semmi különös. Alvás (:D), pihenés, olvasás, gépezés, strandolás, néha bulizás, esetleg valami fesztivál/nyaralás.

2018. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkát folytatom (pééénz), majd ingyen munka az iskolában az adott tanszéken (TDK + már most elkezdem majd az MSc-s diplomamunkámhoz a kísérleteket), majd hétvégén egy 3. munkahely (ami megint fizet), 1 hetet majd nyaralok is családdal. Egyébként a 2. munka csak a kutyám betegsége miatt van, kell a pénz :( Nem vagyok munkamániás.
2018. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felmegyek Budapestre kicsit élni. :D
2018. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap Franciaország, majd bulizás :D
2018. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Todboy ***** válasza:
100%

Végre lesz időm magamra.

Szóval:

- Felkészülök angol felsőfokra

- Szociológiai tanulmányokat/cikkeket fordítgatok magyarra

- Nekiállok újra edzeni, a polifázisos alvást megtanulom

- Sokat olvasok majd (politikai, szociológia, pszichológiai, filozófiai, utópikus műveket és az évek alatt a polcon felejtett regényeimet

- Videót vágok, írok, kovácsolok, faragok, felújítok, énekelni, szerelni tanulok

- Koncertekre járok

2018. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!