Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ismertek valamilyen dumát/szól...

Mate Kurucz kérdése:

Ismertek valamilyen dumát/szólást amivel gyorsan ellehet bizonytalanítani valakit?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki folyamatosan beszólogat és ritka hogy le tudom oldani valahogy a gyereket. Amúgy nagyon beképzelt, elkényeztetett személyről van szó. Tehát ismertek-e valami "mondást" ahhoz hogy gyorsan befogja a pofáját ha idegesítő? Pl. Várj van egy kis fika az orrod alatt.. Köszi a válaszaitokat.

2018. jún. 10. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha visszaszolsz csak meg jobban fog cseszegetni. 2 dolgot tehetsz:


1. Allbavered

2. Nem foglalkozol vele

2018. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ráküldöd a szüleidet:) Akkor nem fog többeet piszkálni:)
2018. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

- Olyan büdös a pofád, hogy megváltás lenne, ha finganál.

- Csak a vak örülne, ha látna téged.

- Menj vissza anyádba és kapartasd ki magad!


Itt van sok jó :D

[link]

2018. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valami olyan kéne amivel letudom törni a szarvát ahelyett hogy felhergelném, hisz nehéz rajta fogást találni és nem lehetőség hogy bokán rúgom mert egy fejjel magasabb és edzettebb 😂
2018. jún. 10. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy addig általában nem szól be amíg meg nem szólal az ember.. Túl magabiztos a gyerek és nehéz fogást találni rajta
2018. jún. 10. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen osztálytársam.

Sajnos csak azután vett vissza az arcából,miután megsimogattam a buksiját az osztály előtt.

Nem szép dolog mások halott szüleit emlegetni...

2018. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha beszól, kérdezz vissza! Fontos, hogy mindenképpen kérdésként fogalmazd meg, bármit mondasz mert akkor nálad lesz az irányítás. Előnyösebb helyzetbe kerülsz. Hogy mit mondj, azt a szituáció dönti el. Sajnos velem sokszor előfordul, hogy utólag jut eszembe valami frappáns, és persze utólag már nem lehet elsütni. Próbálj a fejedben lehetséges forgatókönyveket lejátszani, akkor esélyesebb, hogy adott szituációban gyorsan tudsz reagálni.
2018. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja abba hagyni attól hogy vissza szólsz neki, ebben biztos lehetsz.

Bár én nem vagyok egy agresszív ember, és egyébként is nehéz felidegesíteni, de egyszer, amikor már nem bírtam tovább váratlanul bevertem egyet az adott személynek aki egyfolytában ugatott. Soha többé nem csesztetett.

Ha sokan látják, hogy kifekteted, akkor úgy megszégyenül, hogy nem fog bántani.

Vaaagy a szart is kiveri belőled. Ez a két lehetőség van. Amúgy akinek csak a szája nagy, attól nem kell félni. Állba vered és kész.

2018. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudsz valamilyen példát 7-es?
2018. jún. 11. 08:02
 10/10 Csirke úr válasza:

Olyan disznó orrod van hogy csak kondás fogadhatott örökbe.


Olyan vagy mindt a por senkinek se kell de mindig lessz

2018. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!