Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki lenne igy ballagasra menni?

Ciki lenne igy ballagasra menni?

Figyelt kérdés

Na szoval nyarin majd tervezek uj hajat csinalni..teljesen masat, mint a mostani..es felmerult az a otlet h ballagasra csinaljam meg..de mint mondtam teljesen elter a mostanitop, es nem lenne ciki, hogy ballagasra teljesen mas hajjal menni?Felek hogy mindenki rolam fog beszelni..(altalanos iskola)


F


2018. jún. 11. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A kutyát nem ėrdekelnė a hajad.
2018. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hm. Ha nem rózsaszín, Milka-lila, zöld, kék vagy egyéb nagyon extrém színű hajjal mész oda, akkor ezt senki nem fogja szóvá tenni.
2018. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
És mi lesz ha rólad beszélnek? Komolyan kérdezem.
2018. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én csak akkor csinálnék ilyet, ha tudnám, hogy jobb lesz, mint a mostani vagy nem lenne drasztikus a változás. Ellenkező esetben pedig várnék vele a ballagás utánra. Nekem pl. voltak olyan osztálytársaim, akik a ballagás előtt változtatták meg a frizurájukat és volt, akinek bejött, mert tök jól állt neki, szebb volt stb., de volt, akinek egyáltalán nem... nagyon gáz volt, hülyén néztek ki és mindenki kérdezgette, hogy hát ezekkel meg mi történt. Ők is szokták emlegetni, hogy megbánták, mert nincsen róluk egy darab normális fénykép sem.
2018. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Igazából akit nem akarsz ezek után nem kell keresned hisz ballagsz tehát hit érdekel ha cikiznek.
2018. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2004-ben ballagtam általánosból.

A 28 fős osztályból 20-nak a ballagást megelőző napon vagy már a ballagás napján is más haja volt.

Festett, melírozott, extrém színnel festett, vagy szokatlan vágás.

Kutyát nem érdekelte.

2018. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!