Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azokhoz szól a kérdésem akik...

Azokhoz szól a kérdésem akik utálták a középiskolát, osztályukat. Nektek a végzős év milyen hamar telt el viszonylag? Hamarabb, mint mondjuk a 11. vagy 9-10?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A végzős év sokkal rövidebbnek tűnt, mint bármelyik év 10. felett. Utolsó évben a legtöbb tanárnak nincs kedve tanítani/nincs mit tanítania már, sok a lyukasóra, volt hogy napi egy órám volt csak. Kitartás, ennyit tudok csak tanácsolni. Utána többet vissza se kell menned, és mindenhonnan törölhetsz minden velük kapcsolatos dolgot, emléket.
2018. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10. közepétől kezdett el repülni az idő. A mostani, utolsó év pedig annyira gyorsan eltelt, hogy kb annyit vettem észre, hogy bementem évnyitóra, és már ott álltunk a ballagáson, megírtuk az érettségit és 2 hét múlva meg szóbeli. Szóval ne aggódj, nagyon hamar eltelik. A tanulás miatt is, aztán ott lesz a szalagavató, a készülés hetei is nagyon gyorsan elmentek. Utána kicsit sivár lett minden, de nagyon hamar eljött az érettségi.
2018. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó évben a legkönnyebb más dolgokra koncentrálni.
2018. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én utáltam mindent, mégis a végzős év egy álom volt. Nekem nagyon tetszett. Nagyon hamar vége lett. Menete:

Évnyitó

Tánc tanulás

Szalagtűző

Tabló készítés

Próbaérettségik

Szerenád

Ballagás

Írásbelik

Szóbelik

Lassan egy hete pedig a kezemben van a szakmai érettségim amire nagyon büszke vagyok. :)

2018. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!