Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bibó István Kiskunhalas?...

DarkRavenge kérdése:

Bibó István Kiskunhalas? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy van egy ilyen topic már, de elég réginek tűnik, szóval meg szeretném újra kérdezni.:) Érdemes-e oda jelentkezni, és ha igen nehéz bekerülni?

Vagy inkább a Szilády Áron a jobb?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 17. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Tyűű. Nem vagy egy ici picit elkésve ezzel a kérdéssel?


Szerintem itt az a kérdés hogy mennyire vagy vallásos. Ugye a Szilády egy elég vallásos iskola. Úgy értem oda azért járnak normális diákok akik a koruknak megfelelően viselkednek. A Bibó meg.... Hát na....

Sziládyban rengeteget kell tanulni (biztos a Bibóba is, de onnan nincs ismerősöm), és az a tapasztalatom hogy az ottani diákok nagyon nagyon nagyon hamar rájönnek hogy nem ide kellett volna jönni.

2018. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A másik 2 iskolán nem gondolkoztál? Ott is kell tanulni, a Dékáni pedig (a drága gimisek véleményével ellentétben) jó suli, kell tanulni, mehetsz egyetemre, akárcsak a Tekó. De ha már a 2 gimi között dől el, akkor inkább Szilády.
2018. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

neem, mert meg csak most megyek nyolcadikba.:)

a Tekon gondolkoztam, de felek hogy nem vennenek fel.:(

2018. jún. 17. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
A Tekóba nem olyan nehéz bekerülni.
2018. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Lehet kicsit késve válaszolok, de jobb később, mint soha.😅 Bibós vagyok és én imádom. Baromi jó az egész közösség és maguk a tanárok is azok. Persze vannak olyanok, akiket nem igazán szerencsés megkapni egy-két adott tárgyból, de ez szerintem mindenhol így van, és talán aránylag nézve is több a jó tanár. Én peres vagyok, úgyhogy külön tapasztalatokat nem tudok mondani a reál/humán/nyelvi osztályokról sajnos, de a legtöbb óránk együtt van, tehát a tanáraik nekik is jók.😄 Egyszer egy Sziládys barátom azt mondta, hogy náluk tízből egy tanár a jó, a Bibóban meg tízből egy a rossz. Nyilván ez nem tudom mennyire lehet igaz, de azért gondoltam megjegyzem.:D Azt nézve pedig, hogy mennyire viselkednek a diákok a koruknak megfelelően.. lehet itt mutogatni, de szerintem egyáltalán nem számít, hogy vallásos suliban vagy, jelen esetben ugye Szilády, vagy államiban, mint a Bibó. Mindenhol lesznek teljesen normális emberek, de természetesen akadni fog jó pár magát menőnek gondoló fiú és miniszoknyában mászkáló lányka is mellettük. Itt szerintem nem nagyon lehet különbséget tenni a sulik között. Bocsi, kicsit hosszan fogalmaztam, de lényeg a lényeg, szerintem mindenképp jó választás a Bibó és szinte biztos, hogy nem bánnád meg, ha ide jelentkeznél!☺️ (és ezért az egészért eskü nem fizettek le:Dd)
2018. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha valaki azt hiszi, hogy a Szilady elit iskola ez nem teljesen igaz. A diákok viselkedése nem különbözik a bibosoktól. Én a sziladyba járok és tapasztalok sok mindent. Oke, hogy vallásos iskola de azon kívül, hogy heti egy 20perc áhitatot végig alszok és 1 hittan órát kibirok nagyon semmi vallási kötelezettség nincs. Most az, hogy Áldás Békességgel kell köszönni az meg semmi. Összeségében a suli arra törekedik, hogy a minél többet fejlődjön és jo kezdeményezéseik vannak a diákok tanulásának segítésében.
2019. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1es mekkora hülyeséget írtál.

Elárulnád akkor, hogy miért hagyják ott a Sziládyt olyan sokan és mennek át a Bibóba?

Vallásos iskola ahol a fiatal pap összejött egy 12.es lánnyal utána a papról kiderült hogy meleg. XD

Nem azért de én a Sziládyból mentem át a Bibóba 36an kezdtük az osztályt 18-an maradtak. Mert a Sziládys tanárok a közeg undorító és rosszindulatú.

A tanárok olyan beképzeltek és rosszindulatúak hogy az hihetetlen. Bibóban sose találkoztam ilyennel. Ott mindenki kedves megértő és segítőkész.

2020. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!