Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire szókimondó?

Figyelt kérdés
Sokszor megesett hogy nem értettem egyet a tanárommal és ezt nyíltan az osztály elött megmondtan neki. És megpróbáltam bebizonyítani hogy igazam van. Sajnos ez a jegyem rovására ment.

2018. jún. 20. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tegyél!? Semmit!


Rengeteg birka között vannak gondolkodó emberek is, erre azt szeretnéd, hogy olyan legyél mint a többiek, és beállj a sorba? :/ Szerintem örvendetes dolog, hogy neked vannak önálló gondolataid, igazságérzeted, és megvan benned a kételkedés. Ha pedig nem értesz egyet, és az nem annyiban merül ki, hogy "f..szságot mond a tanár", hanem több érved van, ami igazolja a nézeteidet, az megintcsak jó dolog. Szerintem nagyonis jó úton jársz. A jegeid rovására nem mehet, mert ha személyes "bosszúból" fakadóan akar neked rosszat a tanár, az az állásába is kerülhet, ha erről a vezetőség tudomást szerez, illetve azt gondolom, hogy még a rosszabb jegy ellenére is fontosabb, hogy kimondd, amit érzel, és ne hagyd magad ilyen módon befolyásolni, mert az egy undorító, gerinctelen megmozdulás a tanár részéről az, ha osztályzattal zsarol. - Ilyen esetben, mint mondtam, jelezd az igazgatóság felé, mert ezt nem lehet tolerálni.

2018. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sírig tartsd a szád!
2018. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nincs baj azzal, hogy szókimondó vagy. Csak ne bánts meg vele másokat.
2018. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogd be a pofád
2018. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy szókimondó vagy,legalább van véleményed és kimered fejteni.Irigyellek,én pont az ellentédet vagyok,csendes és félénk.
2018. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!