Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogom van megnézni a kamera...

Jogom van megnézni a kamera felvételeit indok nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az osztályunk bankettje és csak mi voltunk az épületben. Ma kiderült hogy néhány ember táskájából pénz tűnt el. Nekem szerencsére nem. Az egyik lány bement és látta a felvételeket de nem mondja meg ki volt, de az biztos hogy az osztályból valaki.(ezt ő mondta)Szerintem jogom van tudni hogy ki lehetett az, de nem tudom hogy tényleg így van-e. Nekem is túrkált már valaki a táskámban tavaly és kiváncsi vagyok hogy az a személy lehetett most is.

2018. jún. 21. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Nem, másnak se lenne szabad. Ezt csak az intézményvezető teheti meg indokolt esetben. Lopás gyanúja esetén úgy tudom, hatóságtól is kell valaki.
2018. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Ebből rögtön lehet is tudni, hogy valszeg ő volt. Bekamuzza hogy látta ki volt, de nem mondja meg, ezzel eltereli magáról a gyanút, de nem mond nevet, mert a hamis vád miatt is megütheti a bokáját, és az már nem lesz túl kellemes a lopással karöltve.
2018. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!