Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek írjak neki szülina...

Szerintetek írjak neki szülinapjára? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy évfolyam társam születésnapja. A lánnyal egy ideje nem vagyunk jóban, ennek az oka, hogy elítélt egy dolog miatt, amihez semmi köze nincs. Na de ez a rész nem ide tartozik. Annyira megromlott a baráti kapcsolatunk, hogy néha még a "szia" is nehezen megy. Ő kezdte a durcoskodást. Amikor elegem lett a viselkedéséből, már én is úgy viselkedtem vele, mint ő velem.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek köszöntsem fel facebook-on? Ő fel köszöntött engem, de akkor még jóban voltunk. Mi a véleményetek?



2018. jún. 26. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hat, azok utan hogy beleszolt az eletedbe es megbantott en tuti nem koszontenem fel..
2018. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha szeretnél kibékülni vele valamikor, akkor köszöntsd fel. Nekem volt egy internetes barátnőm, akivel összevesztünk, és egy ideig nem beszéltünk, és talán nem is tudtunk volna már, mert eléggé elhidegültünk egymástól. Aztán a születésnapomon mégis felköszöntött, és ez elindított egy beszélgetést, ezután újra jóban lettünk. Lehet, hogy most úgy érzed, hogy nem jó a kapcsolatotok és nem is fog változni, ezért nem köszöntöd fel. De aztán meg lehet, hogy mégis ki akarsz vele békülni, ő pedig felrója majd, hogy fel sem köszöntötted a születésnapján. Ez akár egy újabb veszekedés forrása is lehet. Ha úgy gondolod, hogy nem fog változni a kapcsolatotok, és nem is akarsz javítani már rajta, nem bocsátasz meg neki, szerintem akkor sem baj, ha felköszöntöd egy üzenetben a születésnapján, ez csak egy kedves gesztus.
2018. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Persze, köszöntsd fel, mi bajod lehet belőle?
2018. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem érdekelne, min sértődött meg. Én nem írnék, mi bajod lehet belőle?


Ha igazi barátok lettetek volna, nem sértődött volna meg, bár nem tudom min...

2018. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


#4-es, priviben elküldtem, mi a sértődés oka. :)

2018. jún. 27. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi :)

Továbbra is azt mondom, hogy ne írj neki! Az ilyen egy s**r ember.

2018. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is erdekelne az ok!
2018. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!