Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Mit gondolnátok ez...

Tanárok! Mit gondolnátok ez esetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel boltban, strandon vagy valahol az utcán találkoztok egy kedvelt, jó tanuló diákotokkal. Mit szólnátok,ha ez diák nem köszönne nektek és átnézne rajtatok? Megutálnátok?

2018. jún. 27. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
direkt hangosan ráköszönnék, hogy kínosan érezze magát.
2018. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan csalódnék benne egy jó nagyot :(
2018. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálnám meg, rutinos vagyok már.

Sok diáknak fura érzés iskolán kívül találkozni egy tanárral.

Arra gondolnék, hogy lehet, hogy tényleg nem vett észre. Vagy valamiért ciki neki, és úgy tesz, mintha nem látna. Vagy nem tudja, hogyan köszönjön. Vagy sunnyog, mert pl. pont suliban kéne lennie. Vagy fél, hogy beszélgetést kezdeményeznék vele, és az olyan izéééé. satöbbi. :)

2018. jún. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem fogadja a köszönésemet (mondjuk harmadjára sem) azt egyszerűen csak bunkónak tartanám. Nem tudom, hogy a nem köszönéssel mitől lesz jobb a diáknak.
2018. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

ha nem fogadja a köszönésemet, az más tészta, az tényleg nyílt bunkóság. Én arról beszéltem, amikor nem köszön, és én sem neki, kvázi "nem látjuk egymást".

2018. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen mindenkinek! Jöhetnek még egész nyugodtan!
2018. jún. 28. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Már rengetegszer jártam így. Számtalanszor nézett levegőnek az utcán, boltban, vasútállomáson egy-egy diákom. Eleinte azt hittem, azért, mert ciki azt mondani mások füle hallatára, hogy "Jó napot kívánok, tanár úr!" Ez a mondat valahogy gyereksorba süllyeszti még a legvagányabb diákot is. Ezért nem is sértődtem meg a viselkedésükért. De amikor néhány diákommal összetegeződtem, és azok is úgy tettek, mintha levegő lennék az utcán vagy a boltban, akkor már gondolkodóba estem. Elvégre azt mondani egy idősebb embernek, hogy "Szia!", már csak nem lehet ciki még akkor sem, ha több idegen hallja. Most már kezdek én is arra hajlani, hogy szimplán csak bunkócik az ilyen diákok. Nem tudom mással magyarázni a viselkedésüket.
2018. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Solya. Orsika ***** válasza:
Tiszteletlenség a tanárainknak nem köszönni utcán, vagy máshol. -diák voltam..
2018. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!