Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tenyleg ennyire nehez lenne...

Tenyleg ennyire nehez lenne elvegezni egy egyetemet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek egyetemre menni, de a szuleim es a kornyezetem folyamatosan probalnak visszatartani, hogy jaj hat borzaszto megterhelo elvegezni, meg meg fogok orulni, mert sz.arra fognak szivatni a tanarok es csak elvesztegetem az eveket. Van par egyetemista baratom, es hat latom rajtuk, hogy sokat tanulnak, de teljesen normalisak, nincsenek tulterhelve
2018. jún. 28. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakra szeretnél menni? Attól függ a nehézsége.
2018. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemzetkozi tanulmanyok, esetleg jog
2018. jún. 28. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez erősen függ attól milyen szak. Jog tényleg nehéz, nemzetközi akármicsoda meg egy büfészak.
2018. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Mindkettő büfé szak maradjunk annyiba seggelned kell és sikerülni fog
2018. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jog az tényleg nehéz. De ha tudsz magolni, akkor meglesz.
2018. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőhöz segg kell. Ha van, akkor kitartással meglesz.
2018. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem teljesíthetetlen, szerintem ebben az esetben hallgass magadra. Ha megnézed az életedet 3-5 év az mi? Semmi. Ennyit "elvesztegetni" is lehetne, bár szerintem egyetemre menni minden csak nem az időd elvesztegetése. Ha elhatározod, hogy megcsinálod és eltökélt is maradsz és fektetsz bele energiát, akkor simán meg lehet csinálni. Nem minden tanár szivat és a terhelés mellett van csomó jó dolog is. Rengetegen mondták az ismeretségi körömben, hogy az egyetemi éveik voltak a legszebbek. Ekkor van a legtöbb szabadságod a legkevesebb felelősség mellett. Szerintem ha megteheted és meg is akarod tenni, akkor mindenképp vágj bele.
2018. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik egyetemre tervezel járni, de ismerek pár NT-st, és nyugi, nagyon laza.


De amúgy meg valóban sok nehéz szak van.

2018. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, ha jogra akarsz menni, akkor oda nem eleg csak a seggeles. At kell latnod majd az egeszet, azaz kell logika, de termeszetesen a fo alapja a jo memoria. Ha megvan mindketto, es szorgalmas, kitarto vagy, akkor hajra. Nem azt mondom, hogy teljesithetetlen, de oda kell tenni magad. A nemzetkozi tanulmanyok es a jogasz meg azert elegge kulonbozik. Az nt csak akkor jo, ha vannak eleg komoly “kapcsolataid”. Ha nincs, akkor azonnal felejtsd el. A jogasz meg... szerintem fenyevekkel tobbet kell ott magolni, viszont legalabb nagyobb koru munkalehetoseged lesz.

Milyen tanulo vagy es hanyadikos leszel most?

2018. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!