Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megbíznak, egy vásárlással...

Ha megbíznak, egy vásárlással töltessek ki papírt? (Többi lentebb)

Figyelt kérdés
NAgyon gyakran kérnek meg, hogy pl. WC-re kell mennie vegyek neki egy melegszendvicset és odaadja a pénzt.Volt már, hogy még odadta (ellensége volt), azt hazudta , hogy ellopta .A vádolt meg nem tudta indokolni ártatlanságát mert nem volt mivel.Én ezért mindig bevételi pénztárbizonylatot íratok alá.Illetve ha megkapta a terméket átvételi elismervényt. Lehet kapni ilyen célra alkalmas nyomtatványt?

2018. jún. 30. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
He?
2018. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Inkább leállsz nyomtatványok töltögetésével hogy minden a lehető legbürökratikusabb és tisztázható módon történjen. Aztán ha majd tízen kérik akkor napi fél órát bizonylatok gyártásával fogsz töltögetni, nehogy bárkit is sérelem érjen. A legjobb ha inkább leszoksz a szívességekről és mindenki felemeli a seggét és elmegy magának szendvicset venni.


Gondoltad te, hogy egy ilyen provokatív kérdésre majd jönnek a felháborodott válaszok. Mert ilyen a valóságban ugye nincs.

2018. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fél óra.Csak alá kell írnuk, mert előre 1-2 mindig ki van töltve!
2018. jún. 30. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez miért ebben a kategóriában van? Kizárt hogy egy iskolában ilyen szinten kellene egy szünetben egy szívességet teljesíteni. Bár ha téged rendszeresen elküldenek kajáért amihez egy rendszert kell kidolgoznod hogy működőképes legyen, ott te nagyon durván be vagy csicskulva. Hülyét csinálnak belőled te pedig adod a lovat alájuk, vagy annyira ostoba vagy, hogy elhiszed hogy még te szolgálod más érdekeit.


Ez úgy kamu ahogy van, nehogy már bevételi-kiadási bizonylattal járkáljon egy gyerek, hogy az osztálytársának szigorú számadású nyomtatvánnyal vegyen szendvicset a büfében...

2018. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres!heti 1-2 alkalom!És én is volt , hogy megkértem valakit, mert nem értem rá!Tollat is mindig tőlem kérnek, de kupakos signetta orion 0.5-ösöt adok kupak NÉKÜL mert úgy 10/9-szer visszahozzák!
2018. jún. 30. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
XD
2018. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából köszönöm a hasznos választ, nem jutottam előbbre!
2018. jún. 30. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem töltsél ki papírt, de csak azután, hogy megtanultál írni!
2018. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fordítsa le valaki a kérdést pls...
2018. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!