Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A barátnőm melett egy senki...

A barátnőm melett egy senki vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most leszek tizedikes, mind a ketten lányok vagyunk.

Egész kilencedik azt éreztem, hogy engem észre sem vesz melette senki.

Pl az osztálycsoportba vagy évfolyamcsoportba beszélünk, vele mindenki szivesen beszélget, nekem meg nem is válasszolnak.Sőt, szerintem ha meghallják a nevem nem is tudhák hogy ki vagyok, őt pedig még a 12.-esek is ismerik.Ha megyünk végig a folyosón mindenki leáll vele beszélni..lépünk kettőt megint megszólítják.Elhívják bulikba,pizsamapartikra,engem meg sehova.Pedig kedves vagyok mindenkivel, és próbálok beszélgetni.Ő is nagyon kedves, és szinte ugyan úgy viselkedik mint én, de mégis népszerűbb.Illetve ő aktívan posztol közösségi oldalakra is, míg én 3 éve semmit nem töltöttem fel, de nem hiszem hogy ez a probléma.Egyébként szép lány, de én is meg vagyok elégedve magammal.Most tizedikbe már nem szeretnék az árnyékában lenni, hogy lehetnék én is népszerűbb?



2018. júl. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Próbálj jobban kinézni nála. Pasizz egyszerre többel. Majd tréfáld meg a barátnőd.
2018. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Légy önmagad! Barátkozz másokkal is, akár fiúkkal is! Meg is lovagolhatod az ő népszerűségét: pl. ha kérdezel valamit valakitől, tedd hozzá, hogy tudod, a barátnőmmel, XY-nal már sokat beszélgettünk erről, neked mi a véleményed? Egyébként a "mellette" két "l".
2018. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is kezdjük azzal, hogy ne a barátnőddel rivalizálj, ne hasonlítgasd magad hozzá.

Próbáld meg a problémádat úgy kezelni, hogy az közben teljesen független a barátnőd életétől.

Nem kell olyannak lenned, mint a barátnőd, de törekedhetsz arra a magad módján, hogy neked is legyenek barátaid. Ehhez nem kell olyan népszerű, társaság középpontjának lenned, mint a barátnőd, de a magad módján légy barátságosabb.

Ha nem akarod úgy érezni, hogy az "árnyékában" vagy, akkor ne hasonlítgasd magad vele. Vedd úgy, hogy a szociális helyzetetek egymástól független.


"Ő is nagyon kedves, és szinte ugyan úgy viselkedik mint én, de mégis népszerűbb"


Van egy olyan érzésem, hogy tudat alatt arra törekedsz, hogy utánozd őt, azért érzed úgy, hogy "hasonlítotok". de közben ez pont a te személyiséged rovására megy. Tehát nem arra kéne alapozd a kapcsolati sikereidet, hogy hasonlítasz a barátnődre. Lehet, hogy épp azt érzik rajtad, hogy "egy jellemtelen senki vagy, aki utánozza a barátnőjét".

2018. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem viselkedhettek egyformán, ha mégis ilyen szélsőségesen kirekesztenek téged. Itt valami sántít.
2018. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!