Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy felejtsem el a tanáromat?

Hogy felejtsem el a tanáromat?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és van egy tanár akit nagyon megszerettem.Nem mondtam el neki és nem is szeretném megtenni (családja van és a munkája miatt sem) ,viszont sehogy sem megy a felejtés.Próbálom mindig elfoglalni magam,barátokkal találkozni stb de folyamatosan ő rajta gondolkozom,akaratlanul is mindenről eszembe jut.

Tudom "az idő segít" viszont az utóbbi időben szinte állandóan szomorú és rossz kedvem van miatta.. hogy már nem láthatom,nem beszélhetek vele,nem nevethetek a viccein.. nagyon hiányzik a társasága,Ő maga!

Nem tudom mit tegyek hogy ne gondoljak állandóan rá.


2018. júl. 8. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Pedig csak az idő segíthet rajtad..
2018. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell őt elfelejtened végleg, de azt tudatosítsd magadban, hogy a tanárod volt és nem lehet köztetek semmi.
2018. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanez van velem, csak én nem elballagtam, hanem másik suliba megyek. Szerintem csak az idő fog segíteni ezen, de megértem mennyire fáj, hiszen én is ugyanebben a cipőben járok.
2018. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bármennyire is rossz most de nincs más választásom csak tényleg az idő és remélem az egyetem is segíteni fog a felejtésben
2018. júl. 8. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért gondolsz rà, mert szereted
2018. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy nagyon jófej tanárom, hatalmas storykat mesélt a kik irányítják a világot és hogyan. Meg úgy általában nagyon nagy forma volt.



Hmmm ennek már két éve...

2019. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!