Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki instán mindenki képét lájkolja válogatás nélkül, amit csak meglát?

Figyelt kérdés

És követ vagy 200 embert, időnkét egy-két kép kimarad de az a jellemző hogy akárki is az, ha követi az illetőt, belájkolja a képét, amiket meglát az üzenőfalon. Szerintetek ez normális?

Szerintetek hajlamos az ilyen a nyalizásra, bevágódásra? Nemtől függetlenül csinálja



2018. júl. 16. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez aztàn fontos kèrdès!

Kèrlek,pontozz le!

2018. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretném átrakatni a kérdést a Társasági élet kategóriába
2018. júl. 16. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én csak sztárokat lájkolok,szóval az messze van a nyalzástól :)
2018. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván azért azt a 200 embert követi, mert azokat ismeri vagy a képei tetszenek.
2018. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én belájkolok mindent, mert nekem a lájk olyan, mint egy könyvjelző - láthatom, melyik képet láttam már, meddig tekerjek le az üzenőfalon. Meg különben is, aranyos képeket töltenek fel az ismerősök, kijár nekik a lájk. :)
2018. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!