Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért esek mindig ugyanabba a...

Miért esek mindig ugyanabba a hibába?

Figyelt kérdés

Alapsulin szerelmes voltam a tanáromba 5 évig

Középsuliba is szerelmes voltam /vagyok az egyik tanáromba (4év)

Idén kezdem az egyetemet és már előre félek hogy mi lesz ott...


Nem értem miért mindig tanárba leszek szerelmes ráadásul nem 1-2 évig hanem 4-5 évig


2018. júl. 18. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Adok neked egy tanácsot,amit tapasztalatból írok. AZ még nem is olyan nagy baj,ha szerelmes leszel belé. De soha ne mond el neki,és ne éreztesd vele, mert én ezt tettem,és a kedves tanárom ezt maximálisan kihasználta.
2018. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg eleve a szüleiddel nem jó a kapcolat, vagy nem-, nem megfelelő időpontban kaptál szeretetet, így pótolnád ezt egy időesbb valakivel. Anya, vagy apakomplexus.
2018. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én is arta gyanakszom, hogy kiskorodban rögzült egy rossz viselkedésminta, és azóta így akar kompenzálni a tudatalattid. Felül kéne írni azt a viselkedésmintát.
2018. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak épp az a gond hogy kiskoromtól kezdve nem volt problémám a szüleimmel,mai napig jó a kapcsolatunk😞
2018. júl. 18. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!