Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha már most...

Mit csináljak, ha már most gyomorgörcsöm van, hogy majd vissza kell mennem a sok fa-. Kalap közé?

Figyelt kérdés
Egytől egyig utálom őket, a világ legsekélyesebb és legirritálóbb emberei. Csak azért nem vagyok magántanuló, mert nem tudok magam tanulni, szükségem van bejárni az órákra. És rendesen már a hányinger kerülget, ha rágondolok, hogy kb. egy hónap és kezdődik az ottani pokol elölről.
2018. júl. 25. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Középsuli? 4 évet kell kibírni, ha ez megnyugtat utólag nem fog olyan szörnyűnek és hosszúnak tűnni mint most.
2018. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2018. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első verzió: Engedd el a gondolatot és élvezd a nyaratya jelent.

Tényleg nincs senki aki egy kicsit is szimpatikus neked?

2018. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a nyarat, a jelent*
2018. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki a kérdést... Egy ideje már én is ezen rágódom, hogy egy hónap múlva ismét beköszönt ez a förtelem. Még csak most kezdtem el igazán élni és annyira boldog vagyok, hogy még ha csak egy kis időre is, de kitörhettem az ottani bezártságból, a szorongató légkörből. Aztán majd megint kezdődik minden előlről. Nem hiszem el, hogy még 2 évet le kell húznom a sok nagyképű, feltűnési viszketegségben szenvedő egyén között, akik körében én egy leírhatatlan lúzer és kirekesztett személy vagyok... 17/L
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor két lehetőség van: vagy tényleg a környezeteddel van baj, és olyan emberek között vagy, akik annyira mások, mint te, hogy nem tudsz beilleszkedni. Ilyen esetben érdemes lenne olyan iskolatípust választani, ahol olyan gyerekek vannak, akikkel könnyebben megtalálod a hangot.


A másik lehetőség, hogy veled van a baj, egyszerűen képtelen vagy arra, hogy kapcsolatokat alakíts ki. Nem hiszem, hogy az normális, hogy valakinek egy barátja se legyen. Ilyenkor magadon kell elgondolkodnod, hogy mit adj fel magadból, hogyan változtass, hogy vonzóbb ember legyél a többiek számára.

2018. júl. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is így teltek a középiskolás évek. Gyűlöltem minden percét. Eltelt azóta 10+ év, de még most is rossz érzéssel tölt el rágondolni.


Pár éve felvettek az osztály FB csoportjába és láttam, hogy megy a szervezkedés a 10 éves osztálytalálkozóra. Én meg előre azon agyaltam, hogy "B..ssza meg mit találjak ki miért nem megyek". Egyrészt azért mert utáltam őket mint a szart. Másrészt eltelt 10 év és a fenét se érdekli kivel mi történt.


Szerencsére a kérdés megoldódott hamar, mert másokat is pont annyira érdekelt az egész mint engem így nem lett belőle semmi :D

2018. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden más közegben tökéletesen megvagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy velem van a gond. Az összes pont olyan degenerált, hogy nem is csodálom, hogy olyan jóba vannak.

Edzőtársasaim közül a legtöbbjükkel szinte legjobb barátok vagyunk, a (diákmunkás) munkahelyemen mindenkit nagyon kedvelek, a roma közmunkásokkal is el tudok trécselni. Mára pl. kimenőt kaptam, de már mennék vissza dolgozni. Délutáni klubkörbe minden délután járok, az idős emberektől kezdve a velem egyidős gyerekkel is jól kijövök, sőt, még a szüleim munkahelyén a kollégákkal is el tudok társalogni, ha úgy adja a helyzet.

Pont azon gondolkodtam, hogy sokkal inkább mennék iskola helyett dolgozni, 8-16 óráig a tűző napon, csak ne kéne az elb* szott pofájukat bámulnom.

2018. júl. 26. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj én már felnőtt nő vagyok, de amikor kislány voltam és kamasz, meg ifjú hajadon, én is éreztem így, és képzeld kiderült azóta, hogy ahová jártam, azok az emberek mind kiváló értelmiségi tudattal rendelkező világhírű sztárok, vagy igazmondó koboldok voltak, én voltam az egyetlen semmirekellő, azóta úgy csinálom, hogy ne így legyen
2018. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!