Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Honnan lehet észrevenni, hogy kit kedvel egy tanár?

Figyelt kérdés
Vagy ki a "kedvence" az osztályból

2018. júl. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Akinek jó jegyed ad. :)
2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
*jegyet
2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül ad neki jó jegyet. Nekem pl volt egy tanárom, akivel nagyon sokat beszélgettem dohányzóban, plussz jó is voltam abból a tárgyból, amit tanított. És miután jóban lettünk, meg rájött, hogy jobb vagyok az osztályom nagyrészénél, jóval többet is várt el tőlem.
2018. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még válaszok :)
2018. júl. 30. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki milyen tanuló, ez egy nagy tévhit.
2018. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha szimpatizál veled, ha érdekli az amit mondasz, ha rádnéz és mosolyog, vagy akár felkeres óra után megkérdezni hogy hogy vagy, ha megérint.

Attól, hogy kedvel nem feltétlenül ad jobb jegyet.

Egy normális tanár ezt a dolgot helyén kezeli és nem kivétlezik senkivel sem.

De nonverbális jelek közülia sokmindent meglehet tudni, ha érdekel neten olvass utána és figyeld meg.

2018. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
És ha kétértelmű, akkor hogy lehet eldönteni? Valahogy rákérdezni?
2018. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

Onnan, hogy érdemtelenül is jó jegyeket ad neki, és bármi van, mindig ő van előnyben.


Tanár kedvencek szoktak lenni az olyan diákok, akiknek a szülei is tanárok ott az adott iskolában... Így nyaliznak egymásnak, hogy egymás gyerekeit túlértékelik...

Aztán az, hogy kinek kik a szülői, nagyon meghatározók. Pl. ha a tanárnéni Gizi barátnőjének a fiacskája is a diákja, akkor is nyert ügye van...De ha mondjuk az utált szomszédjának a csemetéjét tanítja, az aztán gürcölhet a 2-esért....

2018. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!