Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik ilyen nyitott ember...

Létezik ilyen nyitott ember vagy csak azért mondta el mert kedvel?

Figyelt kérdés

Egy régi tanáromról lenne szó...

Igazából egy nyitott ember, de ma beszélgettünk és olyan magán jellegű dolgokat elmondott nekem amit még szerintem a szüleim sem mondanának el nekem.

Nem tudom, hogy lehet-e ilyen nyitott ember valaki vagy csak azért mondta el mert kedvel és bízik bennem.


2018. júl. 31. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miről volt szó?
2018. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerelemről, szexualitásról, stb... De ne értsétek félre...
2018. júl. 31. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy csak közvetlen, lehet, hogy pedo maci.
2018. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tanár is ember, ha félrerakja az álarcát.
2018. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es írja. Sokuk jobban vágyik az emberi bánásmódra,mint hinnéd. Én sok tanárommal jóban voltam. Mindegyik emberként nyílt meg elöttem,ha beszélgettünk. Ez (szerimtem) a feltétlen bizalom jele.
2018. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bizalom jele. Nekem is vannak olyan tanáraim akivel bármiről tudunk beszélni. Elmeséli,hogyan telt a hétvége, hogyan ismerte meg a férjét(ő is ugyan ott tanít)stb. Mondjuk mi már régebb óta “barátok” vagyunk, az elején nem feltétlen mondott magánéleti dolgokat, de ahogy kiépült a kölcsönös bizalom egyre többet árult el és én is.
2018. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!