Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen egy osztálytalálkozó?...

Milyen egy osztálytalálkozó? Középiskolai és egyetemi osztálytalálkozókon kívül milyenek vannak még (általános iskolai, nappali vagy esti OKJ-s, felnőttképzéses, tanfolyamos, satöbbi)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én rendszeresen járok gimnáziumira és ált iskolaira. Egyetemiről nem is hallottam még.
2018. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Összegyűlnek az emberkék, mindenki elsorolja, hogy ő milyen nagy májer lett, milyen sokra vitte, meg milyen sokat keres, aztán leülnek enni-inni, tovább folyik a diskurzus, ahol mindenki fényezi magát, aztán az emberek egy része elpárolog, a maradék meg az asztal alá issza magát. Kb. ennyi.
2018. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Egész életemben csak egy osztálytalálkozón voltam, az általános iskolai volt. Összejött a volt osztály, elmentünk együtt fagyizni. Lényegében ugyanolyan volt, mint előtte bármilyen iskolai kirándulás vagy program. A kis klikkek kialakultak, mindenki csak a saját barátaival beszélgetett, a többiekről nem vett tudomást sem. Megbeszéltük kivel mi történt az elmúlt pár évben, aztán elbúcsúztunk és ennyi.

Persze megbeszéltük, hogy majd tartani fogjuk a kapcsolatot és újra barátok leszünk majd. Aztán egyikünk sem kereste a másikat.

Ekkor jöttem rá, hogy az osztálytalálkozóknak semmi értelme. Azokkal, akikkel a suliban nem beszéltél, a ballagás után sem fogsz akarni beszélni. Azokkal, akikkel pedig jóban voltál, vagy amúgy is tartod a kapcsolatot rendszeresen találkozó nélkül is, vagy pedig már kikoptak az életedből és soha többé nem lesznek a részei.

Ezért a középiskolai osztálytalálkozókra már el sem mentem, nem láttam semmi értelmét.


33/N

2018. aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok ezzel, mint a kedves utolsó, engem sem érdekeltek különösebben az osztálytalálkozók. Az általános iskolás azért nem, mert semmi közös nincs bennem a szakmunkás és bolti eladó volt osztálytársaimmal, a középiskolából maradt meg még pár barátom, akikkel néha összefutok, a többire meg egyáltalán nem vagyok kíváncsi.

Teljesen feleslegesnek és erőltetettnek tartom ezeket.

2018. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Az első egy órában kajálnak az emberek, és kötelező végignézni minden, időközben anyukává vált ember minden gyerekéről a telefonján lévő kétszáz fotót. Ezek után az ősmamik vagy összevesznek azon, hogy melyikük - egyébként teljesen átlagos - porontya a nagyobb csodagyerek, meg indigóbaba, és lelépnek hál' Istennek - ezek után végre kezdődhet a többiekkel a hülyeségek felidézése, ami vagy abba torkol, hogy egy csacsirészeg osztálytárs kifakad, és elkezd bőgni azon, hogy neki a középiskola volt élete legjobb része és azóta minden szar, vagy előjönnek a "megujjaztad harmadikban a csajom a parkban" jellegű sérelmek.
2018. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyetemiről én sem hallottam még. Áltsulison és középsulison rendszerint jól bebaszunk, közben pedig dumálunk a mostani életünkről, nosztalgiázunk, meg csak beszélgetünk mindenről, amiről emberek szoktak cseverészni, és a végén elmondjuk egymásnak, hogy mekkora buli volt, és hogy még azévben szervezünk újat.

Nyilván nem, 2 nap múlva már nem enlékszik rá senki 🙂 de amúgy tényleg jó buli 2-4 évente

2018. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kis létszámú szakokon lehet egyetemi osztálytalálkozó is ahol kb ugyanaz a 15-20 pár ember tanul éveken át. pl a színészek gyakran beszélnek egyetemi osztálytásrakól akik a színművészetin tanultak.
2018. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Tanarokat meghivnak oda vagy milyen ez? Erre en is kivancsi vagyok.
2018. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak osztályfőnököt szoktuk néha.
2018. aug. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!