Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó ötlet lenne meghívni?

Jó ötlet lenne meghívni?

Figyelt kérdés

A hónap végén lesz a szülinapom és gondoltam elhívom a barátaimat.

Viszont nekem van egy régi tanárom akivel nagyon jó baráti kapcsolatot ápolunk.

Ő nagyon sokat dolgozik, így kevés ideje van nagyon és nem tudom hogy hogy dolgozik, de mivel a hónap végén lesz így nem tudom, hogy ráér-e.

A szüleim nem kedvelik (az ok az az, hogy szülőin nem rólam mesélt, hanem magáról és a családjáról) szóval ez nem igazi ok...

Viszont azt tudják, hogy mi jóban vagyunk és szerintem arra az egy napra eltudnák fogadni.

De nem tudom, hogy ez jó ötlet-e.Nyílván nem csak őt hívnám, hanem még 1-2 haveromat is.



2018. aug. 2. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit keres egy tanárod a szülinapodon?
2018. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyeztess és lépj akcióba!
2018. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a 25-öt töltenéd, és úgy hívnád el, hogy már rég leérettségitél, de még mindig tartjátok a kapcsolatot, akkor azt mondom, ok. De így, hogy még iskolába jársz, elég creepy. Én értem, hogy most rajongsz érte, de a haverjaid feszengenének a társaságában, és ha híre menne a suliban, szarrá szekálnának, azon kívül lehet, hogy a tanárodnak is kínos lenne.
2018. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem rajongom érte, csak szimplán jól kijövünk.

Már 2 éve nem tanít, sőt ő tökre máshol dolgozik, én meg más iskolába járok, csak tartjuk a kapcsolatot.

Bizalmas dolgokat is megosztunk egymással, de nekem nem tetszik és én sem tetszem neki.

Tudom sok esetben rossz a tanár-diák kapcsolat, de nem mindig a rosszra kell gondolni hogy majd biztos a tanár meghúzza a lányt aztán otthagyja vagy a diák szerelmes a tanárába.

Tisztán leírtam, hogy csak baráti kapcsolatban vagyunk és ennyi, egyikőnk sem akar többet a másiktól.

2018. aug. 2. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam ilyesmire amúgy. :)

Szerintem jó őtlet.Ha őszinte szószoros értelmében barát(az eredeti értelmében,nem a mai elmegyek d..ni vele c fejezet) és annál semmivel se több,akkor miért ne?Jók az ilyen őszinte,emberi kapcsolatok.

2018. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Mi olyan jól vagyunk z osztályfőnökkel, hogy még kocsmázni is eljön velünk, de van, hogy házi buliba is eljön, ha hívjuk, sőt a volt osztályfőnökömet is hívtuk mindig, és valamikor jött is. Lehet hihetetlen, de így volt.

Nincs ebben semmi furcsa, hívd el nyugodtan!

2018. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!