Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem plátói módon az...

Beleszerettem plátói módon az egyetemi tanáromba?

Figyelt kérdés

Jobban mondva csak volt tanár, mivel több órát már nem tart.


Nem a tipikus menő tanárbácsis story jön, akiért odavannak a diáklányok. :)


Sőt inkább ellenkezőleg, külsőleg nem az az a megkapó jelenség aki (feltételezem) többeknek eszébe jutott a kérdést olvasva.

Inkább a modora, a személyisége olyan érdekes. Mindig van egy érdekes története, jó előadó és nagyon művelt.

(Egyébként nagyjából 15 évvel idősebb, a történet szempontjából nem annyira lényeges, de talán valakit érdekelhet.)


Leginkább csak olyan jól el lehet vele beszélgetni, mindenről tud mesélni valami érdekeset.

Valahogy így értettem a plátói szerelmet, hogy jó lenne megismerni.

Viszont így, hogy több órát már nem tart lényegében esélytelen. :/


Ti minek neveztnétek ezt, vagy mit tennétek ebben a helyzetben? Tudom hülye kérdés, de hátha valakinek van néhány jó tanácsa, esetleg története. :)


2018. aug. 12. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én négy éven keresztül tartottam az egyik tanáromat a világ legjobb pasasának. Aztán többször kihúzta a gyufát, lediplomáztam és elfelejtettem. Pár év és alig fogsz emlékezni rá.
2018. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha a kutatási irány, amivel foglalkozik, érdekel, akkor elmehetsz hozzá önlabozni, vagy írhatsz nála szakdolgozatot, vagy lehet a TDK-konzulensed. Írd meg neki, hogy úgy találtad, nagyon jól tud foglalkozni a diákokkal, és szeretnéd felkérni konzulensnek. Nézd meg, hol vannak kiírva nálatok az ilyen önlab stb. témák, és hogy neki van-e témája kiírva.
2018. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Hogy érted hogy kihúzta a gyufát? :D


2. válaszoló: Köszi, jó ötlet lenne, de másik szakon( tulajdonképpen másik karon is) tanít, nálunk csak egy 1 féléves tárgyat oktatott, így konzulensként sem tevékenykedik ezen a szakon.

2018. aug. 12. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemétkedett. Nagyon sokszor hullámzott a kedve és eszerint bánt velünk. Holott nem mi tehettünk a bánatáról.
2018. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha érdekel privátban leirom az ehhez hasonló sztorimat, hátha tudok ezzel segítséget nyújtani.
2018. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen a tanár-diák viszony sokkal élhetőbb, mint gimiben. Pláne, ha csak 15 év van köztetek. Nem kell, hogy plátói maradjon a dolog. Az sem baj, ha csak a volt tanárod. (Mivel ki van emelve a kérdés, gondolom még mindig aktuális a dolog.) Tudod a nevét, keresd fel, hívd el ebédelni, kikérheted a tanácsát valamiben stb. Ha akarunk valamit, azért tenni kell. Nyiss felé.
2019. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem akarok kikezdeni vele, vagy bármi ilyesmi, mert ebből, hogy kapcsolatszerűség legyen az esélytelen. Leírni is fura.:D

Inkább csak olyan idealizált alak, ritkán találkozni hozzá hasonló érdekes, intelligens emberrel.

Nem is tudom minek mondjam ezt, tényleg csak a plátói "szerelem" kifejezés illik rá.

De többször eszembe jut még most is, valahogy nem tudom kiverni a fejemből... :/

2019. febr. 20. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem, mi a kérdés? Mit szeretnél?

Hívd el valahova beszélgetni, aztán ha nem akarsz többet, akkor legalább beszélgettetek egy jót, ha meg igen, akkor hajrá.

2019. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!