Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyenek voltak a...

Nektek milyenek voltak a gimis osztálykirándulásaitok?

Figyelt kérdés
Leginkább az első 2 év érdekelne, tehát a 9. 10. osztály. Leírnátok hosszan hogy milyen volt, mit csináltatok, milyen program volt, ottalvós-e, milyen volt a hangulat, kit választottatok kísérőtanárnak stb :D

2018. aug. 14. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
AnnYira nem voltak jók sajnos.
2018. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Klikkesedés volt, ki voltam mindenhonnan közösítve, irtózatos volt átélni azt az érzést, hogy nem tartozom sehova.

Folyamatosan, mindig azzal foglalkoztak a magymenők (osztály 99,8 %-a) hogy miként lehetne minél többször alkoholt fogyasztani és dohányozni.

2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egy kirándulás sem. (:
2018. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Miért?
2018. aug. 14. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyolcolsztályos gimibe jártunk, az osztályfőnök nemakarása miatt összesen háromszor voltunk osztálykiránduláson. Ottalvós sosem lehetett, mert drága lett volna, másrészt a tanárok nem akartak volna maradni.

Egyszer voltunk Zamárdiban, a szomszéd faluban és egyszer egy lovasbemutatón. 3-4 fős csoportokra esett szét az osztály. Akik az első évben egy-egy csoporthoz szegődtek, a 8. év végére egyáltalán nem azokhoz a személyekhez kötődtek. Tanulság, nem biztos, hogy az lesz a barátod akivel először jóban leszel.

Általában rossz volt a hangulat, mert a sok különböző klikk állandóan marta egymást.

2018. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
1 volt, azon sem voltam. Utána valahogy nem volt folytatás - mármint kirándulás.
2018. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Nálunk sem volt kirándulás, mert egy tanár sem vállalta be a mi osztályunkat. Nem voltunk mintaosztály :/ Egyébként ha mentünk volna az úgyis az alkoholizálásról szólt volna. Sok értelmét nem látom. Nem is bántam hogy nem volt.
2018. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 9.-es a Balatonon volt. 3 napos, és az egyiken megcsináltunk egy 70 km-es biciklitúrát Tihanyba fel, majd lefelé, vissza a szállásra. A 10.-esen nem voltam, 11.-ben elmentünk Horvátországba a Plitvicei-tavakhoz(itt túráztunk), a szállásunk Zalakaroson volt(itt voltunk az aquaparkban), ez is 3 napos. Összességében a helyszínek és a programok miatt iszonyú hálás vagyok az osztályfőnökömnek, mert ezek miatt elég emlékezetesnek bizonyultak. Egyébként az osztályközösség elég rossz volt, nyolcosztályos gimibe jártam, szóval 5.-től ismertem őket. Én mindig a zárkózott, kiközösített lány voltam. Bár már felsőben annyira nem cikiztek meg ilyesmik. De nem álltam túl pozitívan az ilyen kirándulásokhoz. Mindig sokáig fennmaradtunk, és végül nem távoztam negatív érzésekkel, mert azzal a pár barátnőmmel jól elszórakoztunk, plusz ilyenkor néha felbomlott a szokásos osztály-hierarchia, és picit többet beszéltünk olyanokkal is, akikkel egyébként soha a suliban. Persze ilyen viták, drámák - összejöttek/szakítottak valakik, mindig voltak, aminek csak a külső szemlélője voltam. Kísérőtanárról fogalmam sincs, a Balatonoson talán csak az egyik haverja volt az ofőnek, a másikra már egyáltalán nem emlékszem. Összességében sokkal jobbak voltak, mint az átlagos gimis napok, szóval annak ellenére, hogy nem voltam egy társaság közepe, nem bánom, hogy részt vettem. :)
2018. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írnám le, hogy hol voltunk, mert nem ez a lényeg. Eddig összesen 3 kirándulásunk volt a gimiben, de nekem mindegyik csak nyüglődés volt és alig vártam, hogy végre hazaérjek. Minden alkalommal egyedül ültem a buszon, nem volt kivel beszélgetnem, borzasztóan rossz érzés volt. Néha próbáltam odacsapódni 1-2 emberhez, de láttam rajzuk, hogy hülyének néznek és nem akarták, hogy ott legyek. Attól félek, hogy jövőre több napos kirándulásra megyünk és gőzöm sincs hogy fogom kibírni ennyire egyedül. Lehet a vége az lesz, hogy el sem megyek.
2018. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem kirándulgatni. 10ből kb 4 kiránduláson voltam. Az a 4 jó volt nagyon viszont nem bántam meg, hogy a többire nem mentem el, mert hallottam híreket amik valahogy nekem nagyon nem jöttek be. Mikor én nem mentem kirándulni rajtam kivűl még 5-6an se. Én nem bántam meg, nekem ez így volt jó.
2018. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!