Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amivel beszóltak neked/terjesztettek rólad az iskolás éveid alatt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy büdös vagyok, miközben nem igaz.

A legcikibb az volt, amikor egy csaj oda is jött megszagolni.. majd közölte, hogy nem is vagyok pisiszagú.

2018. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lett egy komoly fejsérülésem kisgyerekként és az általános iskolában fogkefetartónak csúfolták.Engem az bántott hogy egy olyan testi hibámon gúnyolódtak amiről nem tehettem.Gimiben meg én voltam a Jeti, mert nekek volt a legnagyobb lábam.Bár akkor az egész osztály kapott neveket,hát nem volt annyira vicces némelyik(kinte-kunta meg kancsal Barbie.. 😂)


Bocs ha nem pont a kérdésre válaszoltam..

2018. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Ezek szerint nem csak velem csinálták ezeket. Pedig nagyon okot sem adtam rá. A másik hiába védtem meg magam folytatták.. :(
2018. aug. 14. 22:55
 4/15 Metionin ***** válasza:
92%
Hogy örökbe fogadtak, hogy olyan szegények vagyunk hogy patkányt kell ennünk otthon, illetve sokszor vertek meg úgy otthon hogy a nyoma látszott és amikor az osztálytársaim észrevették, röhögtek rajtam, meg sokszor látták apámat részegen és idegen gyerekek kiabálták utánam hogy iszákos az apám (mintha tehettem volna róla). Ja meg hogy nem kapok otthon enni. Tipikus kis falusi gyökerekkel jártam iskolába.
2018. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor sértő megjegyzést kaptam az osztályfőnökömtől pl.:Bohóc vagyok,meg én vagyok az osztály szégyene...stb Gyakran nem volt füzetem,ceruzám,mert apám elkocsmázta az árát,és ezt is rajtam vezették le a tanáraim. Iskolai rendezvényekre sem szívesen mendtem el,mert nem volt mit felvegyek. Tutyinak,tutyimutyinak,trutymónak becéztek Iskolás éveimben,sőt még utána 20 éves koromig.
2018. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is büdösöztek középsuliban...Vagyis nem is csak annyit mondtak, hogy büdös vagyok, hanem hogy "3.14csaszagú" :DDD

Pedig reggelente is lezuhanyoztam, odafigyeltem a szájhigiéniámra, tiszta ruhákban jártam, használtam dezodort+illatszereket, mindig rágóztam szinte..Jah és emellett nem dohányzom. Meg az osztályunkból én voltam az egyetlen, aki hordott magával szappant az iskolába, mert ott luxusikknek számított, én viszont nem akartam hugyos kézzel összefogdosni mindent :D Oh meg tesire is mindig vittem magammal ilyen kis törlőkendőket, hogy a hónaljamat, hátamat le tudjam törölni az izzadtságtól...

A lábam alapból nem valami izzadós, de amikor zárt cipőben jártam, minden nap, vagy legalább is minden 2. nap, amikor hazaértem, beszórtam szódabikarbónával és pár óra múlva kiporszívóztam belőle, hogy egyáltalán ne lehessen lábszagú, úgyhogy még arra se mondhatja senki, hogy büdös lenne :D

Szóval szerintem összességében igényesebb voltam, mint azok, akik ezt mondták rólam :D És kicsit ironikus, de az osztálytársam, aki kezdte ezt a beszólogatást a szagomat illetően, egy láncdohányos c****y, akinek az 5 m-es körzetében tömény dohányszag van, még a könyvei is tiszta cigiszagúak voltak..És bár nem nagyon beszéltem vele, szinte biztos vagyok benne, hogy a szája is undorító szagú lehet, mert folyton kólát meg energiaitalokat meg más cukros üdítőket ivott és rágót is alig láttam a szájában..

Igazából elég sok mindennel csesztettek, a kinézetemmel, az alakommal, az öltözködésemmel, a hangommal, a járásommal, a beszédemmel, stb stb stb. De ezt a büdösözést tartom a legalaptalanabbnak.

2018. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ócska,tetű férgek a kölykök 90%a...


Engem azzal szekálltak,hogy szőrös a lábam .. Pedig mindig borotváltam,kivéve egyszer nem,nemtudom miért,de akkorse dzsungel volt a lábamon... Nagyon rosszul esett,az egyik nő olyan gonoszan és gúnyosan röhögött...... És azt terjesztette hogy ronda és ápolatlan vagyok... Gyűlöltem azt az osztályt,azt csodálkoznak ha megse akarom őket látni..... 23L

2018. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem szólogattak be, csak a lányok kiközösítettek egészen gólyatábortól kezdve, mert szerintük egy beképzelt ri.... voltam. Miközben csak félénk voltam, ezért nem igazán beszélgettem velük, arról meg nem tehettem, hogy a fiúk keresték a társaságom (mellesleg akkor még nem is csókolóztam soha, nem is értem hogyan lehettem volna r....)
2018. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Hát öszintén megmondom hogy ez a sok én központu nyomorék mindenel prolbál szivatni ha nem vagy olyan köcsög mint ök.De amugy elég anyi eltérés hogy pl.nem szeretsz focizni vagy más a ruhád.Modjuk nekem sikerült ezek nagy részét elkerülnöm.
2018. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálták, hogy leszbikus vagyok, amiért szerettem beállni a fiúkhoz focizni.
2018. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!