Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem tiltott le?

Engem tiltott le?

Figyelt kérdés
Van egy tanár ismerősöm, akit egy ideig láttam Messengeren, tehát elérhető volt, viszont egy ideje nem láttam. Nem is ír ki semmit az elérhetőségnél, tehát valszeg kikapcsolta a chatet. Nem bővelkedik diákismerősökben, így szerintetek csak nekem kapcsolta ki, hogy ne lássam?

2018. aug. 19. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"szerintetek csak nekem kapcsolta ki, hogy ne lássam?"


Ezt mi sajnos nem tudjuk.


Talán lehet, hogy azért tiltott le, mert megunta a Messengert.

2018. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a chat mindenki számára ki van kapcsolva. Sokáig elérhető voltam. De mivel állandóan be van kapcsolva napközben a mobilnet voltak akik irkáltak, és megsértődtek ha nem reagáltam azonnal. Azóta nem vagyok elérhető. Akinek fontos mondandója van az úgyis ír ha nem lát online, a hozzám közeli emberek meg tudják, hogy bármikor nyugodtan írhatnak válaszolok amint a kezembe kerül a telefon.
2018. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!