Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szülők mit gondolnátok ha a...

Szülők mit gondolnátok ha a júniusi beiratkozáson bemutatott tanárok szinte egyike sincs már ott a suliban augusztusban, mind elment a suliból?

Figyelt kérdés

Szülők! Mit gondoltok vegyem ki a gyereket a középsuliból még most mielőtt elkezdené?

Júnuisban voltunk beiratkozni. Akkor bemutatták a leendő of-et és a tanárokat.

Ez volt jún 25-én. Most aug 24-én voltam benn a suliban admin ügyintézés miatt és alig pár tanár lézengett ott. Gomdoltam ha ott vagyok beszélek mér pár szót a leendő tanárokkal of-fel.

És azt hallom hogy ez sincs már ott az sincs már ott. Ez is felmondott az is felmondott, az of is felmondott, kb nem is találni a júnban bemutatott tanárok közül olyan, aki még ott lenne. Mind felmondott azóta már más suliban vannak.



Valami nagyon nagy gebasznak kell itt lennie a háttérben.

Mit gondoltok erről?


A másik gyerekem most végzett idén érettésgizett és neki a 4 év alatt állandó tanárai voltak és most is ott van az összes. 4 év alatt ott senki se ment el, itt meg 2 hónap alatt mindenki??


2018. aug. 24. 15:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Most ebben a kategóriában próbálkozol, és tanár helyett szülőnek adod ki magad?
2018. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

A kérdésre tessék válaszolni nem egyléb dogokat firtatni.

A kérdésre. És ne megkerülni bagatellizálni mellébeszélni.

2018. aug. 24. 15:40
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
az alapítványi iskolából vagy, ahol korábban tanítottál és a részeg igazgató és a veje, aki meg az igazgatóhelyettes, kikészítettek?
2018. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

A legtöbben nyáron mennek el. Ezzel mi olyan nagy gond?

Lehet, hogy a többségük jobb munkahelyet keresett, de ott is nyáron üresedtek meg a helyek, így akkor mentek el. Vagy mi d határozott idejűn voltak, és nem hosszabbították meg. Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni.

2018. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene emiatt kivenni a gyereket? Vagy szerinted csak azok a tanárok képesek tanítani, akik elmentek?

Mellesleg könnyen lehet (pontosabban teljesen biztos), hogy a tanárok felmondási ideje már akkor futott, másként ugyanis még ott lennének tanévkezdetkor.

Ezen kívül semmit sem tudsz, hogy ki mondott fel kinek, de szerintem lényegtelen is.

Ha szeptemberben vannak tanárok, akkor semmi gond, lesz, aki tanítsa a gyerekedet!

2018. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"Ha szeptemberben vannak tanárok, akkor semmi gond, lesz, aki tanítsa a gyerekedet!"


Na épp ez az!!! Hogy az ot levő 1-2 csellengő tanár épp erről beszélt nekem hogy elképzelni nem tudják mi lesz, mert 1 hét is itt a tanév és ez sincs az sincs, a tantestület háromnegyede hiányzik. Hogy kivel éshogyan lesznek ezek pótolva 1 hét alatt mikor 2500-as tanárhiány van országosan és vannak sulik bőven amelyek bizonyos tanárokat 1 ÉV ALATT SE tudtak pótolni... akkor ez a suli hogy fog egy szinte teljes gárdát pótolni 1 hét alatt?

Kíváncsi leszek de asszem a gyerekem ezt már csak kívülről fogja látni.

2018. aug. 24. 15:58
 7/30 A kérdező kommentje:

" hogy a tanárok felmondási ideje már akkor futott,"



És ez megint egy marha érdekes pint nemde? Mert ha az adott tanár felmondási szándéka már akkor megvolt amikor beirakoztam akkor enyhén szólva is furcsaa hogy bemutatkozott nekem mint a leendő akármilyan szakos tanár vagy pláne of miközben tudta hogy ő már akkor ősszel ott se lesz....

nem?

2018. aug. 24. 16:00
 8/30 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom téged ez miért zavar. Az én iskolámban is volt ilyen. Azért ment el sok tanár, mert nem kaptak sok pénzt és máshol többet ígértek nekik. Semmi gond sincs ezzel. Ott a városban csak ez az egy iskola volt és 1 hét alatt találtak tanárokat. Ha valami irtó nagy sznob lennék és elit iskolába akarnám a gyerekeimet iratni, akkor iratnám őket máshova.
2018. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hát ze meg egy pesti iskola. Itt kíváncsi leszek kit találnak mikor ezer és ezer suli van itt ami állami és nem magánfenntartású...

én ha tanár lennék csakis államiba mennék fix bértáblás bérért és nem magánba ahol adnak amennyit adnak (aztán még azt se adják oda...)

2018. aug. 24. 16:04
 10/30 anonim ***** válasza:

"én ha tanár lennék"


DE NEM VAGY AZ!!!! Ezért nem tudod, hogy mi van ténylegesen a tanári pályán, egy kivülállónak halvány göze sincs, mi ott a legjobb döntés.


Mellesleg aug-ban nem igazán szoktak a tanárok az iskolában lenni, ebböl semmiféle következtetést nem lehet levonni!

2018. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!