Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik az egyik tanárom. Mit...

Tetszik az egyik tanárom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon bejövős. Azt hiszem belé szerettem.

2018. aug. 24. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Gyorsan felejtsd el, az a legjobb mindenkinek. Ha nem pedofil, nincs nála esélyed, de ameddig az elkerülhetetlen pofára esés nem jön el, addig is sokkal több kellemetlenséget kell elviselned, mintha a hiábavaló epekedésed tárgya egy korodbeli fiú volna.
2018. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én 16 vagyok, ő 27. Már két éve van ez a furcsa dolog, hogy folyamatosan bámulom, meg róla álmodom, valahogy rosszul érzem magam, ha másokkal többet foglalkozik, mint velem. A tantárgyából, ez alatt a két év alatt én lettem a legjobb az évfolyamban, mindig mikor leültem tanulni, rá gondoltam, meg arra, ahogy magyarázta, és valahogy mindent megjegyeztem. Elmegy mellettem a folyosón, és csak őt nézem, zavarba jövök, ha hozzám beszél..

Én tényleg próbálom elfelejteni, de ez nem olyan egyszerű.. Még sosem volt pasim, sosem voltam szerelmes. Szóval nem tudom mihez hasonlítani ezt az érzést. Mit kéne vele kezdenem?

2018. aug. 24. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Még nagyon fiatal vagy.

Az ilyenekből nem sok jó szokott kisülni, talán érettségi után pár évvel bepróbálkozhatsz, ha még mindig érdekel, de addig semmiképp sem ajánlatos.

Mit tanít egyk?

2018. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Valld be neki, vagy próbáld a tanárba a rossz dolgokat látni, hogy elmúljon a szeretet.


Ha bevallod, lehetséges történések:

-Meghúz, majd otthagy mert 27 éves férfinek nem sok dolga van egy 16 évessel, sőt, lehet házas.

- Rólad kiderül ez, és ribizlinek csúfolnak.

- Összejöttök, és boldogan éltek.

- Azt mondja hogy Ő nem vevő erre, neked ez fájni fog.

2018. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Én 17-8 évesen voltam szerelmes a nálam 9 évvel idősebb biológia tanárnőmbe.Megnyerő volt, kedves, okos és nem mellesleg gyönyörű.

Senkinek se mondtam el mert mindenki úgy reagált volna mint az 1-s válaszoló vagy rosszabbul és a tanárnőnek se mondtam el hogy mit érzek iránta.De azt hiszem tudta...

Akkor nem volt senkije de mikor 4 évre rá találkoztam vele egy ünnepségen már férje volt és kisbabája.Kicsit szomorú voltam de legalább boldognak láttam.Aztán pár év múlva én is megtaláltam azt aki boldoggá tett és tesz ma is.És ő is tanár.Igaz, nem biológia, hanem irodalomtanár.


Nem ítélkezek és tanácsot sem igazán adhatok,sajnálom.

2018. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

"Mit csináljak?"


Semmit. Ilyen korban természetes, amin átmész. Elkezd érdekelni a másik nem, ráadásul ott van testközelben egy igazi férfi, normális, hogy beléesel. Idővel majd elmúlik, próbálj magad korabeli fiúkkal ismerkedni.

2018. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is jártam így. Én voltam 17 ő meg 29. Hát addig provokáltam míg végül összejöttünk. Másfél év "titkos" kapcsolat lett belőle, amit én szakítottam meg vègül mert feleségül akart venni, én meg ettől megijedtem. Következmények viszont voltak bőven. Kitudódott, az osztályom kiutált, őt majdnem kirugták de mivel tagadta, és bizonyíték nem volt hanem csak pletyka alapja volt ìgy neki nagyobb baja nem lett belőle. A tanáraim azért làtszott hogy màsképp néznek ràm, a szüleim sokáig és nehezen dolgozták fel... Szóval nem érte meg. Elmùlik a szerelem èrzès előbb-utòbb. Nem ér meg ekkora cirkuszt hidd el!
2018. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Semmit se csinálj, csak amit eddig: bámuld, ábrándozz róla, és tanuld a tantárgyát!
2018. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

16 és 27 esetén miért beszél itt vki pedofíliáról?

értem én h nem tetszik a dolog, de azért ne keverjük a fogalmakat. a korhatár 14. nem véletlenül. egy fiatal 14 évesen van annyira érett biológiailag, h már nem lehet pedofiliának nevezni a hozzá való vonzódást. a biológias pedig nem tesz különbséget aszerint h tanár avagy diák az illető :)

2018. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben, Mivel csak rövid ideig tanított, a dolog kezelhető volt, de annak ellenére, hogy még "szép szavak" sem hangoztak el, elég kellemetlen volt az osztálytársak előtt. Pár év múlva egyeztettük a tanárral, hogy a dolog erősen kölcsönös volt, de "nem voltam vevő a jelzéseire". Ez az életkoromból és a pozíciómból adódott. (A szitut akkor is betegnek tartottam, most nagyon betegnek)

Ha a tanár csak tetszik, akkor már leírták. Ha esetleg kölcsönös, akkor hátrálj ki bármi áron.

2021. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!