Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy ismerkedjek? (bővebben lent)

Hogy ismerkedjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kedden megyek gólyatáborba (vagyis "veréb"táborba) és nagyon félek. Eddig csak néhány osztálytársammal beszéltem, de nem voltak túl mély beszélgetések, ráadásul csoportban történtek. Szóval nem ismerek szinte senkit, ők már találkoztak meg jóba vannak, gondolom elkezdtek kialakulni barátságok meg klikkek, én pedig kicsit kívülállónak érzem magam.

Sajnos fogalmam sincs, hogy ismerkedjek velük, nem tudok beszélgetést kezdeményezni, félek és utálom is az idegeneket, viszont vannak, akik már most szimpik...mégsem tudok beszélgetni velük. Az meg, hogy keddtől szombatig mit fogok magammal kezdeni több mint 100 diák között, abszolút rejtély. Nem tudom ki mellé üljek a vonaton vagy kivel legyek egy szobában, ilyenek...Akik hasonlóan kis bénácskák (vagy voltak ennyi idősen), tudnátok valamit tanácsolni?

Köszi a válaszokat előre is!



2018. aug. 25. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en nem voltam golyataborban, de az elso nap is hasonlo volt. igazabol mindenki eloszor csendben volt, aztan ahogy elkezdett oldodni a hangulat, egyre konnyebb lett. eloszor csak poenkodtunk parat, majd rendesen beszelgetni kezdtunk. nekem konnyebb volt, mert mar ismertem onnan valakit, illetve o bemutatott meg valakinek, igy aztan az elso par napot veluk toltottem. meg persze eloszor ugyis lesz egy padtarsad, vagy a taborba valaki akivel osszeosztanak, vagy a vonaton vki aki melle leulsz. na, akkor ott mondassz par dolgot mondjuk a kornyezetrol, vagy kerdezel valamit es maris elimdul a beszelgetes. aztan tolteheted is vele az elso orakat stb. nekem is nehez volt elsore, mert en se vagyok ilyen teren bator, de ment.
2018. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fuh akkor te kicsit szerencsésebb voltál mint én:/ köszi a választ, nagyon remélem hogy kedves vonatos társammal jól ki fogok majd jönni😅
2018. aug. 25. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nezd. minden kezdet nehez. most kerultem uj kozossegbe es a kozos tevekenysegek soran sokkal jobban megtudtam nyilni. ha csinaltok valamit kozbe, konnyebb beszelni, utana meg mar az osztalyban is oda fogsz merni menni. tudom, h nem konnyu, de azt tapasztaltam, h minden ember akinek nincs semmi szemelyisegzavara, lehet vele baratkozni es befogadja a kozosseg. tehat nincs mitol felned, be fognak fogadni. batorsag. :D
2018. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!