Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha zaklat az...

Mit tegyek, ha zaklat az egyik osztálytársam? 16/L

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy nagyon jóba voltam egy lánnyal az osztályból, de összevesztem vele, sokszor kibeszélt és átvert (bővebben nem fejteném ki, túl személyes). Eleinte írkált nekem, majd letiltottam minden közösségi oldalról, de így is mindig mondják a többiek, hogy rólam kérdezget, üzenget, illetve telefonon is próbált már hívni.

Hamarosan suli és nem tudom hogyan kerüljem el. Világosan megmondtam neki, hogy hagyjon békén.



2018. aug. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Vedd semmibe.

Ne törődj vele nézd levegőnek. És várd hogy megunjon

2018. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A törvény véd:) vannak emberi jogok,amik a megletedtol fogva védenek különböző dolgoktól. Tanár,majd igazgató esetleg. Neki kell majd velük számolnia,nem neked,csak menj oda,mondj el mindent,amit serelmezel. Nem általánosba jársz,ahol mindent elkonyvelnek egy tájékoztatói bejegyzéssel,és diakcsinykent fognak fel...Csak ne legyél tétlen,hidd el,hogy egy idő múlva,ha nem hagy békén,erélyesebben lép fel a tanári kar. Szolúsön. Ékezet/vessző bajok miatt bocsi
2018. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
17/F lemaradt ha számít valamit
2018. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

1(. Beszélj a lánnyal és határozottan kérd meg, hogy hagyjon neked békét, különben bíróságra adod zaklatásért!

2). Ha nem használ - kérd meg az osztályfőnököt, hogy beszéljen erről a lánnyal.

3). Gondolom ez a kettő hatni fog. Ha mégsem, pereld be és kérj erkölcsi kártérítést, valamint anyagit is (ügyvédi költség, perköltség stb.). Fogadj ügyvédet. Erre a 3. lépésre bizonyára nem kerül sor...

2018. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 dolgot tehetsz. 1. Beszélsz a lánnyal, hogy hagyjon békén. 2. Beszélsz az osztályfőnökkel. 3. Az osztály előtt fennhangon mondod neki, hogy figyi, tudom, hogy belém vagy zúgva és oda vagy értem, de kérlek ne zaklass, mert nekem nem jössz be. Tudom, hogy ez kegyetlen, de lehet, hogy ő csak ebből ért. 4. Bepereled.
2018. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!