Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, egyetemi oktatók?

Tanárok, egyetemi oktatók?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha egy diák/hallgató bejelöl facen?

2018. szept. 4. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
nyomul rám szexet akar
2018. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
85%
Kérdező szerinted hány egyetemi tanár GYK-zik? :D Nagyon remélem, hogy akik engem tanítanak azoknak hasznosabb dolguk is van ennél. XD
2018. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én bejelöltem az egyetemi tanáraimat. Volt, aki nem jelölt vissza, mert a Face csak a barátainak és családjának készült, esetleg kollégáknak, de nem a nebulóknak. Volt, aki nem jelölt vissza, mert szimplán nem voltam neki szimpatikus. Volt, aki visszajelölt. Szerettem látni, hogy milyenek egyetemen kívül, mit osztanak meg, stb. :)
2018. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:

#2 lol akkor most elásom magam mert gyk-zok :D


Amúgy engem be szoktak jelölni és vissza is jelölöm őket. A többi tanár is az ismerősük, nálunk ez így szokás, kis tanszék, kevés diák, elég jól ismerjük őket és sok tanórán kívüli programon együtt vesznek részt a tanárokkal. Külön csoportban vannak az ismerőseim között, ahol meg van szabva hogy mit láthatnak és mit nem. De van külön zárt csoportjuk is, ahová ki tudom írni hogy pl. valami elmarad vagy zh lesz, ezt azok a diákok is látják, akik nem ismerőseim. Üzenetet viszont csak e-mailen vagyok hajlandó megválaszolni, az hivatalos, annak marad nyoma.

2018. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írhatok privátot?
2018. okt. 11. 22:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinél én vagyok az egyetlen, az úgyis törölni fog nem?
2018. okt. 17. 19:20
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Egy ideig hagytam, visszaigazoltam őket, de már töröltem mindet akit nem volt ok megtartani(haverok lettünk stb).

Nem nagyon érdekel hogy miket posztolgatnak látásból ismert emberek, a régi barátaimat is törölni szoktam. Ha nem beszéltünk már 3 éve akkor minek?

Egyetemi ügyekkel, a szakkal (akiket oktatok) kapcsolatban van egy facebook csoport, abban benne vagyok. Ha érdekel kommentelek is.

Volt már belőle egy vicces sztori is. Gyerek az órámra akart beadandót venni. Kommenteltem hogy írjon rám, megbeszéljük. Szegény gyereknek fogalma nem volt, hogy én vagyok a tanár, nem esett le neki név alapján. Azóta sem ment át a tárgyból, és a legszomorúbb hogy nem miattam.


@2 Szerinted ha nem szeretnék embereknek segíteni, tanítanék? Nem sokkal másabb a gyakori sem, annyi hogy anonim és egyenrangú vagyok.

Néha jól jön ha nem te vagy a legokosabb a szobában.

2018. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Ja meg van egy lány diákom aki eléggé rámmozdul facebookon. Az a legszomorúbb, hogy az egyetem még engedné is(bizonyos feltételek mellett), és nincs nagy korkülönbség, meg az esetem is, de nem engedi a lelkiismeretem.

Pedig nagyon jókat szoktunk beszélgetni és okos is.

2018. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!