Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem érdeklem az osztályt...

Miért nem érdeklem az osztálytársaim? 18/L

Figyelt kérdés

Elköltöztünk új helyre,ezáltál új suliba és osztályba járok.


Első nap mikor megérkeztem kezet fogott velem a legtöbb lány és bemutatkozott.Kedvesnek tűntek és azt hittem fognak tőlem kérdezgetni,érdeklődni de nem.

Pár szót beszéltem 1-el de ő nem érdeklődött felém csak egyoldalú volt...

Tegnap egésznap egyedül ültem,pedig nem én vagyok az egyedüli új lány,hanem rajtam kívűl még van 2 és ők jóba lettek pedig próbaltam az egyikkel beszélgetni de már le se szar és együtt ülnek..

Tökre kiközösítettnek érzem magam hogy felém nem érdeklődik senki és rossz egyedül..

Nincs gond a külsőmmel sem a belsőmmel szerintem..

Kedves vagyok,ápolt,adok magamra de levegőnek néznek..

Én így nem bírok ki 1 évet..



2018. szept. 6. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
szerintem lehet, hogy szebb vagy mint ők és féltékenyek :D
2018. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd szépen befogadnak, ahogy megismeritek egymást - van ennek egy folyamata, nem pár nap.. 3 nap az elég rövid idő, hogy ilyet írj: "Tökre kiközösítettnek érzem magam "
2018. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló nem hiszem.. :/


2-es igazad van de nem szól hozzám senki egész nap emiatt írtam ezt..:(

2018. szept. 6. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam már én is ilyen jelenséggel, aki ezt mesélte nekem, nála 1-2 hétig tartott...

Kicsit gondolom azért nehéz, mert ők összeszokott társaság, 1-2 hét múlva majd más lesz.

2018. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
első hét, ne szórakozz már
2018. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Kezdeményezz te! (Kitartással)
2018. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ők már évek óta együtt vannak, te viszont egy kívülálló vagy számukra, és hagynod kell nekik időt, hogy nyissanak feléd. Ne aggódj, szeretni fognak, ha kedvesen viszonyulsz hozzájuk, de adj ennek pár hetet.
2018. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Annó, amikor hozzánk jöttek 17 éves korunkban új osztálytársak mi se foglalkoztunk velük annyira eleinte. Kb, mint veled. Nem azért, mert nem voltak szimpatikusak vagy bármi, egyszerűen nem tudom, még túl idegenek voltak, nem volt természetes a jelenlétük. Megtapasztaltuk a szokásaikat, jellemüket, majd ezután kezdtünk úgy igazán nyitni feléjük, amikor már nem voltak annyira idegenek.
2018. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is kb egy hét után kezdtek el foglalkozni. Akkor kérdezte az egyik srác, hogy "hé újlány (még a nevem se tudta) te is erre laksz, gyere velünk " és amikor elköszöntem megkérdeztem, reggel mikor jönnek és onnantól velük együtt jártam suliba kb minden nap. Meg ezt nem ajánlom, de nekem pl az is működött, hogy volt egy cigis társaság és reggel hozzájuk csatlakoztam bagózni a suli mellett. De pl ha van valami hobbid, pl rajz vagy ilyesmi, akkor ha tudod ki jó még belőle megkérdezheted van e valamilyen szakkör vagy ilyenek..
2018. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen mindenkinek a bíztató szavakat.:)
2018. szept. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!