Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan tanár aki a csendes...

Van olyan tanár aki a csendes diákokat szereti? Vagy inkább csak a "vicceskedősebb, jófej" diákokat?

Figyelt kérdés
(Vagy "félős"/szégyellős stb.)

2018. szept. 6. 15:42
 1/4 Thispain ***** válasza:
93%
A csendes diákokat nagyjából minden tanár szereti(aki nem, az jelezni fogja), viszont a félős/szégyenlős diákokat már nem annyian(lehet,hogy senki se).
2018. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok (mármint csendes és félős) és a tanárok nagy része szeretett/közömbös volt velem, de sokan utáltak is.
2018. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam/vagyok félős, csak sose éreztem késztetést arra, hogy belepofázzak az órába, mással trécseljek, emiatt csendes voltam. Nem volt velem gond, nem kellett percenként fegyelmezni, emiatt a tanáraim 90%-a imádott.
2018. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nagyon aktív vagyok sokat kérdezek meg beszélek de csak ami kapcsolódik a témához egy hete vagyok a gimiben és már 5 tanár ajánlotta hogy ha valami nem megy keressem őket nekem az a benyomásom hogy gimibe nem szeretik a nagyszájúakat akik beleszólnak az órába de ne is legyél fèlős csendes mert nem szeretik ha bátorítani kell sokat


Ez csak az én véleményem mindenkinek más

2018. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!