Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen esetben mit lehet...

Ilyen esetben mit lehet tenni, ha utálnak a lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16éves lány vagyok, 10.be (tehát ebben az évben) átiratkoztam egy másik iskolába egyéb okokból, egy tanár rám szállt és nem tudtam már elviselni, de ez egy más sztori. Egy hete járok az új suliba ahol az iskola zöme fiú, az osztályokban csak 1-2 lány van. Van 2 lány az osztályomba, az egyik lány már a suli elő napján szúrós szemmel méregetett, láttam rajta hogy ellenszenves vagyok neki. Aztán szerda környékén jóban lettem 3fiú oosztálytársammal, aztán nekik ez a lány kibeszélt engem hogy mekkora egy gci vagyok, minek jöttem ide, ilyenek. Aztán a suli lányai sorban lázadnak fel ellenem, visszahallom hogy kibeszélnek stb. Leggyakrabban a "minek jött ez ide" mondatokat szoktam visszahallani. Egyik lány sem ismer, nem váltottam velük egy szót sem, nem tettem ellenük semmit. Miért csinálhatják ezt? Féltékenységből, vagy mi okból? Nem mondanám magamat egy csúnya lánynak de szépnek sem, átlagos vagyok. Hosszú barna hajú barna szemű lány vagyok normál testalkattal. Van barátom, szintén oda jár, végzős, másfél éve vagyunk együtt (már ugye akkor is együtt voltunk amikor még tervben sem volt hogy én oda megyek) nem tudom ez számít-e... Szóval, mit tegyek, szrjam le őket vagy mit csináljak?



2018. szept. 9. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, feltekenyek. szard le, mast ugyse lehet tenni veluk. vagy nevesd ki oket, egy gunyos mosoly is eleg. vicc, amit csinalnak.
2018. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első blikkre az mondanám, hogy féltik a pozíciójukat, ha ilyen kevesen vannak, akkor minden egyes új lány rontja az esélyeiket, hogy a sok-sok fiú őket „kényeztesse”.

Az is lehet, hogy ha tudják, hogy van barátod, akkor arra is irigykednek (lehet, hogy a barátod osztálytársaival is jóban vagy netán?).

Szerintem próbáld figyelmen kívül hagyni, légy olyan, amilyen vagy, és remélhetőleg lenyugszanak a kedélyek. Tudod, minden csoda három napig tart.

2018. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáltál már szemtől szembe beszélgetni vele? Esetleg sejted, hogy mi miatt pikkelhet rád?


Egy esélyt adnék annak, hogy egyenesen megtárgyaljátok a dolgokat..v

2018. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
érdekes, a fiúknál miért nincs ilyen.... csak a lányok képesek a semmiből elefántot csinálni
2018. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiuknal is van ilyen utolso ne hidd hogy azok jobbak barmivel is. azok is kiutalnak barkit aki nem szimpatikus meg csesztetik is.
2018. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Friss hús vagy, persze hogy "fenntartásokkal" kezelnek. Tarts ki, idővel majd megszokják az arcodat és utána minden rendben lesz. Te csak tedd a dolgodat, ne veszítsd el a fejed és maradj sínen. Ehhez sok sikert kívánok.
2018. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenek a lányok/nők. Különösebb ok nélkül fesztiváloznak, és labilisek. Nem veled van a baj, hanem a nemeddel.
2018. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!