Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetek feljelentést abban az...

Tehetek feljelentést abban az esetben, ha az osztálytársaim képeket készítenek rólam és beteszik az osztálycsoportba, ahol csak az osztálytársak látják a képeket?

Figyelt kérdés
Vagy ezt iskolán belül kell elsőször megpróbálni elintézni, mivel iskolán belül történik és az már az iskola dolga? Ja és zaklatnak is, privátban tudok mesélni dolgokat miket mondanak. Ha foglalkozik is ezekkel a rendőrség, akkor mi a minimum, amit tesznek?

2018. szept. 10. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szólj az osztályfőnöködnek, (ha nem tudják,akkor) a szüleidnek is, hogy miket csinálnak. Viszont sajnos az iskola sokszor elsunnyogja, hogy ténylegesen megoldja a problémát, de a helyedben először mindenképp az ofőnek szólnék, és ha pár napon belül nem történne drasztikus változás, akkor mennék tovább komolyabban.
2018. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszaélés személyes képmással. Eljárást indítanak. Tegyél feljelentést.
2018. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

elmeséled, miket csinálnak?

először az ofőddel beszélj erről.

2018. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

én simán a fb-nál jelenteném a képeket, az pedig mindig leszedné a csoportból.


Egyébként miért baj, ha egy zért csoportban vannak rólad is képek?

2018. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rolam is tesznek fel képeket, néha ugy, hogy a fejemet bevágják egy kinzokamraba, mint a "hoher". De tudom, hogy ha jelentenem, akkor csak rosszabb lenne, plusz en benn sem vagyok az osztalycsoportban...


Szerintem gondold vegig, mert lehet, hogy utana sz@rabb lenne.


PS: Ha akarsz rola beszelni akkor irj nyugodtan.

2018. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz! :)
2018. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ. :)

Régen is ugyanez volt, csak akkor későn szóltam az akkori osztályfőnöknek és nem történt semmi változás. Próbált segíteni rajtam, beszélt velük nem egyszer és éreztette velem, hogy nem nálam van a baj, de semmi. Így ezek után nem merek szólni az osztályfőnöknek, főleg hogy az első segítségkérésem alkalmával sem történt semmi, pedig arra is alig bírtam rávenni magam.. Nagyon félek, hogy ha most mondanám neki sem történne az ég világon semmi, talán még rosszabb is lenne.


Ezért jutott eszembe a rendőrség, mert az egy szinttel komolyabb és arra gondoltam, hogy talán azzal sikerülhet elijeszteni őket tőlem. Először mindenképp az osztályfőnöknek szólok akkor, legfeljebb hozzáteszem, hogy egyelőre senkinek se szóljon erről, mert én lennék akkor a hiszti kriszti.

Viszont annak a veszélye is fennáll, amit az 5-ös válaszoló írt, miszerint ha jelenteném a rendőrségen lehet, hogy rosszabb lenne vagy szintén nem lenne semmi.


4-es válaszoló! Ha úgy kerültek volna be abba a csoportba a képek hogy én tudtam róla hogy elkészültek és ha esetleg megkérdeztek volna mielőtt beteszik őket, azzal semmi gondom nem lett volna. Plusz azért csinálták, hogy lejárassanak vele a többiek előtt, ami közel sincs rendben.


5-ös! Nagyon sajnálom, hogy ezt teszik veled, nem tudom megérteni ez miért jó az embereknek. :( kitartás!

2018. szept. 13. 22:49
 8/9 A kérdező kommentje:
És igen, annyira parázok szólni neki, hogy 2x is leírtam :D
2018. szept. 13. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelentsd a facebooknak.
2019. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!