Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan hogy egy kollégiumba...

Van olyan hogy egy kollégiumban este 7kor íratnak tesztet?

Figyelt kérdés
Találkoztam volna egy csajjal és ezt mondta hogy ezért nem tudunk találkozni pedig meg volt beszélve. Mennyi reális esély van erre hogy nem hazudott?

2018. szept. 13. 06:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Énis voltam kolis.. sehol nincs a szabályzatban ilyen.. esetleg elképzelhetőnek tartom,hogy házi dolgozat vagy valami ilyen.. de koliban este 7-kor nem jellemző
2018. szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Kollégiumban nem íratnak tesztet!

Esetleg a szilencium/tanulószoba elhúzódhat kesőig, főleg ha rosszak a tanulmányi eredményei, de tanórai tesztet nem íratnak koleszban. Akkor mi lenne a bejárósokkal? Azok kimaradnak a tesztbol ?

2018. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolom nem tanórai tesztről van szó, hanem valami kolihoz kapcsolódó dolog.
2018. szept. 13. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség már bocsi. Akkor valszeg a csaj tényleg nem mondd igazat.

Mégis milyen kolis dologból lehet tesztet írni? Mikor van villanyoltás? Hogyan hajtogasd össze az ágyneműdet? Hogyan nézzen ki a szekrényed?

Azt még el tudom képzelni, hogy valami szakkörre jár, de ugye az önkéntes, tehát nem tesztelik a diákot...

2018. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi, középsulis koli?

Középsuli kamu.

Bizonyos egyetemeken elképzelhető, ha mondjuk gólya. Van az országban pár egyetem, ahol ápolnak bizonyos hagyományokat. Amihez ha csatlakozni szeretne az illető, jó pár "szívatáson", oktatáson részt kell venni. Egy teszt simán belefér ilyenbe. De annak valószínű kicsi az esélye, hogy ehhez van köze a dologhoz.


A csaj lepattintott, ez van.

2018. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Középiskolában van ez. Gondoltam hogy kamu, akkor még szerencse hogy letiltottam 😂 de amúgy nem értem miért nem képes az igazat leírni ha nem érdeklem.
2018. szept. 15. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nemderült ki h mi az ok? Lehet megkérdezhetted volna mi is az a teszt. Egyetemeken vannak szakkolégiumok, ott bizonyos programok kötelezőek és annak fényében kapnak pl ösztöndíjat. Barátnőmnek angolra kellett járnia mert nem volt nyelvvizsgája, de egyéb kötelező dolgok is voltak. Ha indokolatlanul orvosi igazolás nélkül hagyta ki, akkor csökkent az ösztöndíj mértéke arra a hóra.
2018. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt, hogy hasonló programot középsulis koliban is eltudok képzelni
2018. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez már ott megbukik, hogy a kollégiumban tesztet íratnak. Miből?


Írod, gimis, tehát, ha nem egy gimis gólyáról beszélünk, akkor nem is a gólyák szivatása. De azt kihangsúlyozta volna, hogy szivatás lesz és nem akarja, hogy a melltartóját a fagyasztóba tegyék, mert ez jár annak, aki nem írja meg. Szóval még arról se lehet szó, hogy valami gólyás szivatás.


Főleg, mivel egy éve történt, engedd el; lepattintott, ez még nem a világ vége. Sok hal úszik a tengerben. :)

2019. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!