Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mihez kezdhetnék egy undorító...

Mihez kezdhetnék egy undorító osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Gimnazisták vagyunk.Én lány vagyok ő egy új fiú.A srác mellettem ül a leghátsó padban vagyunk.Nagyon nem százas a gyerek.Naponta többször az orrom alá fingik.Szó szerint értem.És ezen elkezd röhögni.Baromi undorító és sokszor büdös is.Még fel is hívja rá a figyelmemet.Olyat is csinált,hogy mikor mentünk a folyón elém lépett és a pofámba böfögött.Aztán vigyorgott mondta,hogy bocsesz és elment.Fogalmam sincs melyik gyépés intézetből került hozzánk de nagyon nem bírom elviselni.A korához lépest borzalmasan gyerekesen viselkedik..Sőt mások korához képest is.Én finoman szóltam neki,hogy fejezze be.Tényleg szépen kértem.Azt mondta valamilyen betegsége van emiatt van ez a problémája.Ez van szokjam meg.De ezt is egy ilyen elmebeteg vigyorral közölte.Mit lehet vele csinálni?Azzal menjek oda a tanárhoz,hogy fingós és nem akarok mellé ülni?Ha tényleg valami betegség miatt csinálja(amit kétlek) akkor még én leszek a diszkriminatív.
2018. szept. 14. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el ezeket a tanárodnak, és közöld vele, hogy te nem bírsz meglenni mellette. Ha beteg, akkor sem hívhat senki diszkrimminatívnak, hiszen nem rosszindulatból nem bírod elviselni.
2018. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Én megkérném a tanárt simán, hogy ültesse el mellőled, mert zavaró, amiket csinál. Ha szerinte ez elviselhető, akkor javasolnám, hogy ültesse maga mellé.
2018. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

2# Nem te írtad ki azt a kérdést, ahol azon panaszkodsz, hogy nincs barátnőd, mert 10-ből 9 lány állításod szerint a gonoszkodókra megy? :D

Kérdező, ne figyelj rá, jelentettem is a válaszát.

2018. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Jól jön az a fiú még hidegebb napokon.Jól befűt.😂
2018. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ehe, ilyen osztálytársam anno nekem is volt, csak én fiú vagyok :DDDDDDDDD

A mellette ülőt zavarta hogy állandóan recsegve fingott, és bűzlött mint egy pöcegödör. Összebeszéltek a többiek, hogy hashajtót raknak a kapucsínójába. Meg is történt, a következő nagyot fingásnak az lett a vége, hogy beszart...

Na onnantól mintha kicserélték volna :D

2018. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
szerintem a tanárt négyszemközt kérd meg, hogy ülhess máshova, mert zavar a padtársad és nem tudsz órán figyelni. Nem kell részletezni, ennyit kérj. Át fog ültetni. A diszkriminációnak ehhez semmi köze.
2018. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem pakolod csak simán a cuccod és ülsz el máshová?
2018. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Rúgd meg a hátsóját vagy rúgd tökön.
2018. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a gimiben szintén volt ugyanilyen retardált padtársam. Mondjuk neked már késő az én módszeremet alkalmazni, már az első pillanattól fogva ignorálni kell. Mintha meg se hallanád. Ha rájön, hogy nem idegesíthet vele, akkor abbahagyja.
2018. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
#9 Ja, és akkora kárt tesz benne, hogy elveszti a némzőképességét örökre! Nagyon okos vagy... Agyhalott!
2018. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!