Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Mit tennétek a helyemben? Nem vettek fel az első helyre egyetemre, de jövőre meg akarom próbálni még1x. Viszont ahova felvettek egyetemi szakra, ide már beiratkoztam.

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 21:45
 1/2 Metionin ***** válasza:
Van kapcsolat a 2 szak között? Mert ha igen, akkor nézd meg hogy milyen tárgyak azonosak és csináld meg, hátha elismertetheted majd a másik szakon. Ha különbözik, akkor sem éri meg kiiratkozni, tölteléktárgyakat itt is csinálhatsz ami kb. minden szakon kell meg dolgozhatsz meg kapsz kolit, diákbérletet, stb. Persze nem tudom hogy ez neked anyagilag hogy van, nekem anno az életben maradást jelentette mert kiraktak otthonról. Ha nincs szükséged ezekre akkor tanulj nyelvet, képezd magad.
2018. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna beíratkozni, ha nem is akarod elvégezni. Inkább menj el dolgozni ebben az egy évben. Mellette a szükséges egy-két tárgyból fel tudsz készülni az újabb felvételire.
2018. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!