Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik egy lány, de az...

Tetszik egy lány, de az iskolában nagyon nem bírják. Mindenki lenézi, stb. Már leírta nekem hogy tetszem neki, de én nem akarom ugyanezt írni, mivel már másnapra tudná az egész iskola és akkor jönne hogy gáz vagy hogy vele jársz stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam hogy valakivel már volt moziba is, és azt a gyereket is már piszkálták ezzel.

2018. szept. 18. 19:34
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Ne érdekeljen egyébként, hogy mit gondolnak mások. Ha szimpatikus a lány, és tényleg kedveled, akkor hívd el randizni.
2018. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kölcsönösen bejöttök egymásnak és csak azért nem akarsz vele összejönni, mert a suli cikinek tartaná? Ezt a fa..ságot :D Ha neked tetszik a csaj pont le kell sza**i hogy más mit gondol róla.
2018. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Oké, csak ha én most járnék vele, akkor na, érted.. Nem egóból, de én egy "menő" gyerek vagyok a suliba.. nem tudom leírni de gondolom érted
2018. szept. 18. 19:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Két választás van!

A többi hülyét szarod le, vagy ezt a kedves kislányt!

Te választasz!

/De a többivel nem biztos hogy fogsz csókolózni!/

2018. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Akkor beszéld meg vele hogy sulin kívül találkoztok és bent nem keresitek egymást egyenlőre...ennyi.Gondolom megoldható.
2018. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha menő vagy, akkor tudsz hatni a többiekre, hogy ne bántsák azt a kislányt!

Egyébként az előzőekkel is egyetértek! (Első kettőt olvastam eddig...)

2018. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha menő lennél, pont lesz@rnád a többiek véleményét, ők meg nem cikiznének amúgy sem. Inkább hagyd a lányt, ha ennyire látszatember vagy.
2018. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, osszejossz vele. Kész. Nyilván másnak ehhez semmi köze,a pókert se nyílt lapokkal jatszak. Mások véleménye az csak vélemény, nem határoz meg semmit,lehet bárkinek bármilyen véleménye rólam, nem a vélemény teszi igazzá, azt amit rólam állít. Ennyi. Lényegében lényegtelen dolog. Sulin kívül találkoztok ha ez így jó. Valahol. Esetleg elmesz hozzá, vagy ő hozzád. Ott biztos nem fog kopogtatni az osztály. Egyébként ha az iskolaban (vannak még ilyen iskolak)a bsztatast komolyan veszik,tehát nem enyje-benyje azt kész, akkor azért nem hiszem,hogy megoldhatatlan a helyzet. Egyébként a leg gusztustalanabb,mikor egy embert bántanak sokan...gerincet nem árulnak mindenhol sajnos. Sok sikert.
2018. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
miert bantsa mindenki?? miert utaljak?? ezt azert jo lenne tudni. en am jarnek vele a helyedben es megvedenem.
2018. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Senkivel ne foglalkozz. Senki szövegével, mert míg ők hol a magánytól és depitől, meg kielégületlenségtől marják magukat, meg rendre lecserélik egymást, neked lehet, hogy telitalálatod lesz elsőre, pont egy olyannal, akiről senki nem gondolná, hogy nevető befutóvá tud valaha válni:D
2018. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!