Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a lehető legrosszabb...

Mi volt a lehető legrosszabb iskolai élményed?

Figyelt kérdés
Akár a középiskolában, akár általánosban, vagy egyetemen. Mi volt a legrosszabb, ami történt veled a suliban a tanulóévek alatt?

2018. szept. 20. 11:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
lebuz.izott az alsos es aztan a felsos osztalyfonokom is.
2018. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor váltottam iskolát főleg általános 6- és középiskolában.

Mindig 1 ok miatt : Folyamatosan kiutáltak a lányok,kiközösítettek a külsőm miatt.

2018. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Általánosba: az hogy a tanár kipécézett magának, mert elvált szülők gyereke voltam, ami akkoriban ritka volt, és mert csöves nadrágot hordtam, ami akkoriban felért egy lázadással, és mivel kockás ing is társult, szük nadrág, és hosszú haj, a tanárnő szerint úgy néztem ki mint egy hippi-csak lányba. Ezért 2 éven keresztül mionden áldott óráján feleltem elsőként. Aztán később majdnem lefordult a székről mikor egy véletlen elszólásommal rájött, hogy magamtól alig 13/14 évesen olvastam Solohov: Emberi sorsát. Mert nem nézte ki belőlem. Sem azt, hogy én hozom viszem a hugomat oviba-ból.
2018. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
*Sem azt, hogy én hozom viszem a hugomat oviba-ból és én vagyok vele a délutánok jórészébe mikor más kölykök szórakoztak.
2018. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4+ Középiskolába nyári gyakorlaton meg beállítottak minket 35 fokban az ipari vasalógépek mellé, ami alapjáraton 40-45 fok volt a közelébe, és ott erőszakoskodtak velünk.

egy valamit elértek, hogy ahogy elvégeztem a szakmát, soha többet rá nem tudott venni senki, hogy én még egyszer varrjak.

2018. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Általánosban és gimiben is megjött egyszer úgy, hogy nem volt nálam betét.
2018. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék csak egyet választani, általános végéig válogatott módon szívattak és aláztak az osztálytársaim, leprásként kezeltek és ciki volt hozzám szólni is. Középiskolában már csak kiközösítettek, az már sokkal jobb volt, főleg, hogy ott legalább lett 2 barátnőm, akikkel együtt voltunk számkivetettek, velük a mai napig nagyon szoros a barátságunk. Egyetemen már egész népszerű voltam, sok haverom volt, és lettek olyan barátaim is, akik a mai napig azok.
2018. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
12 matek egyes zsinórban.
2018. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokat csúfoltak gimiben a külsőm miatt, amit egy baleset okozott. Azóta évek teltek el, csak egy kis heg maradt és össze szedtem magam, ki vagyok békülve a külsőmmel, viszont a sors fintora, hogy azok a csajok totál begyöpösödtek és elhíztak, plusz rájöttem, hogy iq-juk sem sok volt.
2018. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon kellet sz. rnom és túl későn mentem ki a mosdóba. Szó szerint egy hajszálon múlt.. mármint az, hogy sikeresen elvégezzem a dolgom :D már toltam volna le a gatyám és azzal a lendülettel rotty.. befostam 😂 szerencsére nem volt senki a folyosón és a tanári is közel volt így gyorsan oda battyogtan egy szál kukiban. A kedves tanárnő gyorsan hívta a takarító nőket + szerzett váltó gatyát. A kakis cuccot meg a tornazsákomba rakta amit haza vittem de csodálatos módon nem volt büdi. Én ennyire megaláztatva magam soha nem éreztem :D 6.os vagy 7.es lehettem. Azóta ha kicsit is érzem, hogy sz. rnom kell, rögtön megyek a budira, nem állíthat meg senki sem :D


24F

2018. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!