Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudom, hogy utál egy...

Honnan tudom, hogy utál egy tanár?

Figyelt kérdés
Miből derül ki?

2018. szept. 20. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bunkózik veled, hátrányosan megkülönböztet, többször hív ki felelni mint másokat; más ugyanazt beírta a dolgozatába, mint te, ő megkapta rá a pontot, te pedig nem; és pl ugyanannyi pontotok lenne, de ha reklamálsz, nem érdekli, nem adja meg; nem mindenre ad pontot, vagy van, amire kevesebbet, mint járna; esetleg nem köszön, vagy sértődötten néz rád, és elfordítja a fejét; vagy idegesen, dühödten néz rád mindig; mindig csak rád szól, még ha körülötted beszélgetnek, és te meg se szólalsz akkor is; olyan kérdést tesz föl, ami esetleg benne se volt az anyagban, és azzal megaláz, hogy "ilyet nem tudni, pedig tök alap dolog"; és pl én tudok olyan tanárt, valaki mesélte, hogy ő már minden év elején előre eldöntötte, hogy adott osztályból kiket fog megbuktatni; és akkor kihívta ezekből a diákokból az egyiket felelni; és akkor mindent tök fullra elmondott a srác töriből, még olyan kiegészítéseket is, ami nem volt benne a könyvben, tök flottul mindent elmondott; és akkor már nemtom X perce felel a gyerek, tök precíz a felelete; és akkor erre a tanár benyög egy ilyet, hogy "Na, akkor most egy mentőkérdést." És akkor onnan már lehetett tudni , hogy nem a négyes és az ötös között vacillál a tanár. És egyest adott a gyereknek. Tehát minden év elején kiszúrt kipécézett magának valakit, akit majd megbuktat. Egyébként asszem végül mindig meg tudták oldani a gyerekek, hogy ne legyen belőle bukás, de azért ez durva volt.
2018. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a tanárról mesélt az egyik diák.
2018. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy pl bohóckodsz ott neki tök sokat tesiből, bénázol, mert szeretnéd fullra jól csinálni, de nem jön össze a dolog, tehát ott ugrálsz neki a kegyeiért, hogy adjon már meg legalább egy kettest, és a végén neked kell oda menned kuncsorogni, könyörögni pl egy kettesért, hogy legalább azt adja már meg, mert mennyit próbálkoztál.
2018. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És olyan lehet, hogy a szemedben jópofizik, kb mindenkivel, de úgy érzem, hogy tök mást gondol, mint amit mutat?
2018. szept. 20. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy pedagógus nem vesztegeti az idejét arra, hogy jópofizzon egy gyereknek akit utál. Semmi értelme nem lenne.
2018. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És aki emberileg ilyen? Az ergó mindenkivel ilyen, gondolom diákokkal is.
2018. szept. 20. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló, tökéletesen összefoglaltad az egyik középsulis tanárom viselkedését, és amikor a barátnőimnek panaszkodtam, hogy gyűlöl engem, azt mondták, jajj biztos nem utál, meg csak biztos rossz napja volt, amikor pont engem feleltetett..Pedig detto ugyanezeket csinálta velem ._.

Amúgy szerintem aki emberileg ilyen kétszinű genyó, az akkor se fog jópofizni egy gyerekkel, akit utál. Előbb-utóbb úgyis megtudná az illető más osztálytársaktól/tanároktól, miket mond rá a háta mögött, szóval nem sok értelme lenne.

2018. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És egyetemen?
2018. nov. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!