Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kit "szeretnek" jobban az...

Kit "szeretnek" jobban az oktatók: okos de lusta/ motiválatlan vagy kevésbbé tehetséges de szorgalmas?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez két nagyon szélsőséges eset, de ti mit gondoltok? Okos alatt itt azt értem hogy kisujjból megoldja a feladatokat, szorgalmas alatt pedig azt aki fel tud érni az okos szintjére, de ez neki rengeteg munka és tanulás, gyakorlás.

Utóbbinak (tehát a kevesbbe tehetséges de nagyon motivált és szorgalmas) van esélye tdk-n?

(Fizika bsc-ről van szó ha számít valamit )



2018. szept. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy bsc képzésen az oktatók senkit nem fognak szeretni, és egyáltalán nem érdekli őket, hogy az adott diák szorgalmas, vagy lusta, de jó az agya. Ez nem közèpiskola, a teljesítmény a lènyeg.
2018. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Tanárfüggő.


Van, akinek imponál az ha valaki a hátrányai ellenére is teper és mindent belead.

Másoknak meg az tetszik, hogy valaki született" tehetség.(Amúgy amögött is van meló, mert csak úgy ha soha nem tanultad/értetted meg/gyakoroltad. Akkor nem fog menni.)

2018. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem óvoda, rohadtul nem érdekli az oktatókat, hogy miből hányast kapsz, meg hogy teljesítesz, mint ahogy mást sem fog érdekelni soha. Nyugodtan menj TDK-ra, miért ne lennr esélyed? Mondjuk azzal azért számolj, hogy sokszor baromi ostoba témák nyernek a kari TDK-n, tehát nem túl objektív. Én is fizika Bsc-s vagyok/voltam.
2018. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a "rohadtul nem érdekli az oktatót" ez egyáltalán nem igaz. Abszolút ember függő. Nekem informatika karon bsc-n volt olyan, hogy 2-est kaptam volna a vizsgára, mert részekre van bontva és csak addig csináltam meg. Odahívtam a végén a gyakvezemet, hogy kész vagyok és rákérdezett, hogy nem-e kéne egy 3-as? Mondtam, hogy jó lenne, aztán elkezdett segíteni benne. Aztán mondta, hogyha már eddig megvan, akkor egy 4-es jöhet-e? Mondtam, hogy persze. Abban is elkezdett segíteni, de az végül nem jött össze, de még így is megadta a 4-est.


Ha leszarta volna az egészet, akkor beírta volna az elején a 2-est és ment volna a dolgára.

2018. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre meg elfelejtettem válaszolni. Én most fogok végezni az egyetemen és én is a kevésbé tehetséges, de motivált/"szorgalmas" kategóriába tartoztam a legvégéig. Igaz, sokszor elvesztettem a motivációmat, de ez nem lényeges most.


Szerintem nyugodtan próbáld meg, vesztenivalód nincsen és úgy is élménnyel fogsz gazdagodni.

2018. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritka a motivált és szorgalmas hallgató, aki megbízható, ezért az oktatók nagyon örülnek, ha ilyennel találkoznak. Hiába okos egy hallgató, ha nem lehet rá számítani.
2018. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!