Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van velem folyamatosan...

Miért van velem folyamatosan elfoglava ez a két lány? Help.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok, új iskolát kezdtem ebben az évben (szakközép) mivel ahol elkezdtem a tanulmányaimat, azzal semmilyen szempontból nem voltam megelégedve, de ezt hagyjuk, lényegtelen. Ebben az iskolában szinte csak fiúk vannak, van az iskolában körülbelül 500 fiú és 15 lány. Az osztályomba ahová kerültem, ügyesen be tudtam illeszkedni és 2 lány van, megtudom találni velük a közös hangot ha akarom, nincs velük probléma, elvagyunk. Viszont a többi osztályból van két lány akik lassan egy hónap elteltével is csesztetnek, hogy én miért jöttem át ebbe az iskolába, miért csak fiúkkal tudok barátkozni (igen, szinte csak fiú barátaim vannak, velük jobban megtalálom a közös hangot). És ezeket a dolgokat mind visszahallom emberektől hogy ők engem kibeszélnek folyamatosan, olyanra is volt példa, hogy lefényképeztek a városban és elküldték az egyik fiú barátomnak azzal a szöveggel, hogy milyen undorító vagyok. Az utóbbit sem én, sem a barátaim nem értik, mivel ápolt vagyok és igényes, nem járok kihívó ruhákban, sima tornacipős pulcsis lány vagyok, szeretem kombinálni a szineket de ízésesen, sminkelek de az is kimerül egy cicás vékony tusvonalban meg szempillaspirálban. Egy rossz szót nem mondtam rájuk, nem ismerem őket és ők mégis velem vannak elfoglalva. Szerintetek ez miért van, hogy velem foglalkoznak? Nem kell vele törődnöm, hagyjam a francba és engedjem el a fülem mellett azt amit mondanak, vagy lépjek valamit ez ügyben, hogy leálljanak? Mert senki nem érti az okát hogy miért csinálják, amit csinálnak... Megköszönöm, ha tudtok valami jót tanácsolni. :)



2018. szept. 28. 09:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet jóban vagy valamelyikük kiszemelt fiújával. (Se te, se a fiú nem tudjátok, hogy ez a helyzet.) Ők meg ezt csak ilyen gyerekes viselkedéssel tudják lereagálni. :) Amíg nincs belőle károd, én nem foglalkoznék velük a helyedben.
2018. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, szebb vagy náluk, és ez irritálja őket. Eddig azt hitték, ők az iskola hercegnői... Most meg már nem.
2018. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Szia, Help! Nem tudom pontosan. Próbáld kideríteni valahogy. Kérdezősködj...
2018. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapból legjobb, ha nem törődsz velük, de ha visszaélnek a fotóddal, tönkreteszik a jó híredet, rágalmaznak, és ezt bizonyítani is tudod, fordulhatsz akár a rendőrséghez is. (Feljelentés zaklatásért, személyiségi jogok megsértése). Hidd el, akkor észbe kapnak.
2018. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!