Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mennyire tartjátok az...

Ti mennyire tartjátok az egyetemi kapcsolataitokat?

Figyelt kérdés
Egy kicsi egyetemrol van szo, egy soproni egyetemrol , kivancsi vagyok, hogy x ev mulva mennyire lesznek az eletemben
2018. okt. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Diplomaosztó óta szóba se álltam senkivel. Ja de, egyszer találkoztam a metrón azzal a lánnyal, akivel a "legjobb"-ban voltunk, hát életemben nem tűnt olyan hosszúnak 3 megálló...
2018. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még gólya korunkban egylány csinált egy csoportot nekünk, hogy oda töltsünk fel kidolgozott tételeket vagy ott kérdezzünk hogy melyik tanárnak mi a mailcíme, mikor van kint, stb. Abban bent vgyok, de évi egyszer nézek bele már :D


Az emberekkel nagyon ritán beszélek. Ha van kérdésem ésa témával kapcsolatban akit ismerek egy egyetemre járt velem, akkor ráírok, de ez 1-2 váltott levelet jelent.


Találkozni már nem találkozunk megtervezve.


Talán 1 évig tartottam úgy a kapcsolatot hogy a hogylétünk felől írtunk egymásra - minél távolabb kerültünk a dplomaoisztótól annál kevesebbszer és tőszavűan.


Még a diplomaosztó után valamivel összefutottunk egyszer és talán 2 éve egy öregdiáktalálkozüra elmentem... Szóval így ki is merült. Pedig voltak olyan barátnőim az egyetemen akikkel állandóan beszélgettünk az egyetemi évek alatt és kb az aznapi bugyogónk színét is ismertettük a másikkal :)


Szerintem ettől függetlenül ez változó; lehet a Te kapcsolataid erősebbek és nem fog ilyen hamar, ennyire elkopni. :)

2018. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(Ja és kb 4 éve diplomáztam)
2018. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!