Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan beszéljem ki magam a...

Hogyan beszéljem ki magam a helyzetből?

Figyelt kérdés
Elég ciki dolog történt nemrég a kollégiumban. Egyetemi kollégium, 6 emberre jut 1 wc. Amikor visszajöttem, azt hittem hogy csak egymagam vagyok és nagywc-zni indultam, és bénán zártam be az ajtót, egy kisebb mozdulattal kirántható volt. És még csak pakoltam a wcpapírt az ülőkére amikor berúgta az egyik szobatársam az ajtót (azt hitte csak ő van egyedül és alapból ilyen agresszív, szóval poénból berúgja mindig az ajtókat) és meglátott wc papírt pakolni. Ekkor teljesen ledöbbent, hogy én ennyire félek ráülni a wc ülőkére, meg hogy én milyen puhapcs vagyok, hogy azt hiszem ők aidsesek, meg mindennek elhordott, hogy teljesen nevetséges vagyok. Aztán szaladt elmesélni az egész emeletnek, hallottam ahogy röhögnek a teraszon rajtam.... Nagyon szégyenlem magam mert ennyire féltem az egészségem és azt is hogy nem tudok wc-re menni ha a közelben vannak de én ilyen vagyok, most ezt hogy mondjam meg nekik?

2018. okt. 2. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit megpaskolod (gyanítom nem opció), vagy nem foglalkozol a dologgal. Azért az egyetemen az ilyeneken már túl lehetne lendülni.
2018. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom megverni. Akkor marad hogy nem foglalkozom vele? Remélem nem hozzák többet szóba, mert elég ciki volt :/
2018. okt. 2. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, infantilis veréb.
2018. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj. Mondd azt, hogy mikor mentél a wc-re, össze volt fosva vagy hugyozva az egész, te takarítottad le és ezek után már nem volt gusztusod ráülni, ezért raktad inkább körbe papírral. Vagy.. hagyd a francba. Engem nem zavarna, gondolsz a saját egészségedre, ez nem gáz, csak az idióták csinálnak ebből felhajtást.. a szobatársad valószínűleg retardált :)
2018. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy, elvileg az uloken nem tud tul ok bakterium megtelepedni. Azt is olvastam h a papir rakosgatas rosszabb mintha semmi nem lenne. Amugy meg, zuhanyzol minden este, igy mind1 milyen szarba ulsz bele, majd lemosod.
2018. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!