Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is gáz, vagy csak...

Szerintetek is gáz, vagy csak túlparazázom?

Figyelt kérdés
Nagyon gázul érzem magam. Van egy új fiú osztálytársam akivel nem beszélek mert nemvagyok neki szimpatikus, de ő sem nekem. Múlthéten mosolyogtam mindenkire a folyosón, aztán rá is mert pont előttem állt. Rámnézett és megemelte a kezét. Én azthittem köszönt és megszólaltam, hogy szia. Ő peedig bunkón megkérdezte mizu és mikor válaszoltam hogy semmi bunkón válaszolt. Ebből rájöttem nem köszönt nekem csak megemelte a kezét. És utolsó óra előtt történt. Ezzel nem is lenne gond csak ugye még új és ciki, nem akartam lejáratni magam hogy hirtelen hozzászólok, mert nagyon bunkó volt.. És nem esett jól. Szerintetek gáz szitu vagy túlparázom? 17/l

2018. okt. 7. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túlparázod.

Ezek a szituk,amikre kb. 5 perc múlva senki sem emlékszik.

Jó ég...

2018. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Sz_rd le a hülye f_szt.
2018. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulparázod .
2018. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Candi_ce válasza:
Egy picit ráparáztál de semmi gond ezzel! Csak legközelebb rá se figyelj ha ilyen veled... Azis lehet hogy tetszel neki :D
2018. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bejössz neki.
2018. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat ketleem, akkor nem lenne ilyen bunko es leenezo. De koszonom nagyon a valaszokat, kicsit megnyugodtam hogy nem kell felfujnom. :)
2018. okt. 9. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!