Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit illene venni a születésnap...

Mit illene venni a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban akibe szerelmes voltam, de sajnos barátja van így csak barátok vagyunk. Most lesz 17 éves 2 nap múlva és nincs ötletem mit kéne venni neki. Sajnos 1 hónapja ismerem csak mivel szeptemberben került a sulinkba így nem sokat tudok róla. Szeret futni, szereti a csokit, Opitz Barbit, szeret olvasni és ennyit tudok róla kb. Nem igazán voltak eddig lány barátaim csak barátnőim de olyan ajándékot mégsem vennék neki mint egy barátnőnek. Illetve ilyen esetben ha barátja van, illik adni esetleg puszit az arcára ha felköszöntöm vagy nem?
2018. okt. 8. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
miért nem viszel neki egy tábla csokit és kész?
2018. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tábla csokit tudnám javasolni!:)
2018. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor az lesz.
2018. okt. 8. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem, ha átadod neki a csokit akkor adhattok egymásnak puszit.
2018. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!