Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak nekem tűnik úgy hogy a...

Csak nekem tűnik úgy hogy a bölcsész hallgatók egy jó része antiszociális?

Figyelt kérdés

Három éve járok a BTK-ra de ez még mindig fura nekem

Igazából olyan mintha két véglet lenne, azok akik közvetlenek és bármilyen témában nyitottak, és azok, akik magukba fordulnak és senkivel se beszélnek

Viszont eddig majdnem az összes csoport akikkel gyakorlatra jártam inkább az utóbbi kategóriába tartozott, 10-12 emberből ált. 4-5 volt az aki alapszinten kommunikált is másokkal, a többiek (a társaság fele vagy több mint fele) pedig mintha csak fizikailag lett volna ott, lélekben nem - És hát azért ezek az emberek elég ellenszenvesnek is tudtak tűnni



2018. okt. 12. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát az antiszociális az egy nagyon súlyos pszichés betegség, a pszichopata, szociopata másik neve, és az emberiség 2%-át teszik ki, és jellemzően üzleti életben, orvosi pályán, politikusi pályán nyomulnak, ahol mások felett uralkodhatnak, illetve kizsákmányolhatnak, kihasználhatnak, átverhetnek másokat. Szóval én kétlem, hogy olyan sok koncentrálódna belőlük a Bölcskaron.
2018. okt. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Te az antiszociális személyiségzavarról beszélsz #1, az antiszociális teljesen mást jelent, de arról is biztosíthatlak titeket, hogy egy antiszociális ember sem ül bölcsészkaron, mivel kivonják magukat a társadalom adta intézményekből.
2018. okt. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi szakunkon nagyon kevesen voltunk így a legvisszahúzódóbb ember is nyitott volt.


Anglisztikát csináltam mellette ahol rengetegen voltak de ott sem tapasztaltam ezt hogy vagy túl nyitott vagy full zárkózott. Voltak akikkel elvoltam és a többiekkel nem de nem azért mert bezárkóztak csak nekik is meg volt a baráti körük akikkel elcsacsorászgattak.

2018. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 az nekem is át szokott futni az agyamon hogy azok az emberek akik zárkozottabbak lehet tök nyitottak a baráti köreikben - nekem is van több egyetemen kívüli baráti köröm akik között teljesen felszabadult tudok lenni sőt úgy barátom két ember van az egyetemen akikkel találkozok vagy beszélek oktatási időn kívül de attól még közvetlen és nyitott vagyok másokkal igyekszem kommunikálni a többiekkel legalább annyit hogy hello szia hogy telt a hétvége de ált. a másik fél az amelyik passzív
2018. okt. 12. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a hozzád hasonló beképzelt Kfc szakosokból van elegem akik a reggeleilet a kk-ban kezdik. Na nekem Te vagy ellenazenves :)
2018. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Aszociális a neve annak, amire gondolsz.
2018. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#3 BTK-n nagyon sokfélék az emberek, az én csoporttársaim olyanok voltak mint akiket leírtál de találkoztam olyanokkal is mint akiket a kérdező leírt
2018. nov. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!