Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan, hogy az órán...

Volt olyan, hogy az órán valaki (tanár vagy diák) elfingotta magát? Mi volt utána?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelték a helyzetet?

2018. okt. 12. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ó, amíg gimibe jártam, többször is :D jókat nevettünk :D
2018. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
órán nem, de a kretén osztálytársaim szünetbe rendszeresen tartottak fingó versenyt... volt aki ott röhögött mellettük én inkább arrébb álltam kicsit, nincs ebből amúgy semmi
2018. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Büdös volt utána. Kicsit nevettünk, aztán folyt tovább az óra. Kinyitottuk az ablakot.
2018. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
*volt egy olyan, hogy nemtom, valaki szóba hozta, hogy az osztályban az egyik srác nagyon büdöset púzott; és akkor egy ilyen fiatal, huszonéves pasi volt a tanár, tök aranyosan nevetett; hogy "na most őszintén. Van itt valaki olyan, aki még életében nem eresztett el egyet se? Emelje fel a kezét". És akkor senki nem emelte fel a kezét; és az egyik osztálytársamnak a nővére, aki fölöttünk járt eggyel, és már elballagott, ő beült hozzánk csakúgy órát látogatni, és akkor ő sem tette fel a kezét; és akkor mondta neki egyik osztálytársam: "Ajjaj, Szaszi, most lebuktál!" :D
2018. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
*Nyolcadikosok voltunk:)
2018. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
*ja és a tanár új volt az iskolában, és a Szaszi nevű már nem ismerte, és kíváncsi volt, hogy milyen az órája : )
2018. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
*Ja és a pukizós illető asszem aznap nem volt ott. :)
2018. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többször is kicsusszant, de nagy volt az alapzaj, nem figyelt senki konkrétan erre, ezért szerintem senki sem hallotta rajtam kívül.

Viszont annó egyik osztálytársam még 3.-ban sokszor befingott. Jellenzetes szaga volt. Mindenki tudta, hogy ő az, rá is ragadt, hogy fingós, de nem szégyellte különösebben. Mondanom sem kell, hogy ki volt a padtársa...

2018. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg volt egyszer egy olyan gimiben, hogy az udvaron álltunk vmi szokásos dögunalmas iskolai ünnepségen, és finganom kellett. Hát egy olyan fertelmes hasmenésszagú sikeredett - szerencsére nem hangosan - hogy a mellettem álló arca egyszer csak eltorzult, és megkérdezte: "Mi ez a pöceszag?!". A közeli csatorna ép kapóra jött, így én lazán arra fogtam! :D
2018. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván rengetegszer, csak sunyiban. De recsegőset csak egyszer, véletlen. Az osztálytársak röhögtek ezen, és próbálták kitalálni, ki volt az. Nem értem viszont, hogy a tanárnak miért kellett uszítania is őket... Érettség level 100
2018. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!