Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kozepiskolas lanyok! Ti...

Kozepiskolas lanyok! Ti szoktatok latni a lany tarsaitokat meztelenul a tesi oltozoben? Es ha igen volt mar hogy irigykedtetek mas lanyokra?

Figyelt kérdés
Nekem vannak olyan osztalytarsaim akik nem zavartatjak magukat es volt amelyiket lattam felmeztelenul. Es nagyon irigykedtem ra mert akkora mellei voltak nekem meg csak kicsik vannak. Lanyok veletek tortent mar hasonlo eset?? 17L
2018. okt. 14. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Kicsi mell szerintem sokkal vonzóbb mint a nagy légzsákok.
2018. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Lemaradt 16/F
2018. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is kicsi van, és örülök hogy ekkora :D

17/L

2018. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Képzeld el kérdező, mi lehet egy uszoda zuhanyzójában!
2018. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Előfordul, de sose érdekel.

Irigy meg nem vagyok, mert örülök neki, hogy kis melleim vannak. Nem hiányzik két dinnye a mellkasomról.

17/L

2018. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mekkora kamu vagy. :D Erre vered?


Amúgy elballagtam már 2 éve, de soha nem láttuk egymást meztelenül. Remélem kielégítettelek.

2018. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félmeztelenül tesiöltözőben? XD max uszodában, de biztos hogy nem tesiöltözőben. Fehérneműben láttam már őket, de nem érdekelnek különösebben. Hetente egyszer félálomban néha eszembe jut hogy de jó alakjuk van, nekem meg nem, de ennyi :D nem kattogok rajta.
2018. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tesi öltözőben meztelenül nem láttam senkit, maximum úgy 1-2 lányt, hogy csak bugyiban voltak, mert sokan hordanak sportmelltartót és azt valahogy át kell venni.

Nem szoktam ezt nézegetni és irigykedni sem szoktam rájuk, nekem semmi bajom a mellemmel, nem foglalkozom vele, de igen, volt már, hogy láttam valakit és neki már normális formája volt a mellének, az enyém meg, hát, nem valami formás.

2018. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!