Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy csaj az osztályban...

Van egy csaj az osztályban aki nem igazán kedves velem. Mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Szokott szurkálódni beszólogatni közben meg nem is csináltam semmit sőt múltkor tök jót beszélgettünk és igazából azóta szólogat be.

Meg valamelyik nap rám írt, hogy nem érti a fizikát és, hogy hívjam fel és magyarázzam el vagy találkozzunk és korrepetáljam de nekem mennem kellett edzésre és ezt el is mondtam neki, ő mondta is, hogy oké nem baj de tegnap előtt meg lebunkózott.

Ez zavart engem és meg is kérdeztem, hogy miért ő meg azt mondta, azért mert a fizikatanárnak szóltam, hogy nem érti a fizikát (mondjuk ha nem azt nézné órán, hogy írok és odafigyelne akko ő is értené a fizikát) és korrepetálásra lenne szüksége de szerintem nem ezért, mert ez egy tök szép gesztus volt tőlem szerintem, hanem azért, mert nem hívtam fel és magyaráztam el neki.

Szóval mit mondjak neki, hogy végre leszálljon rólam?


2018. okt. 14. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd. Majd elmúlik. Maradj kedves-de távolságtartó,ha nem akarsz tőle semmit. A hisztijét pedig ne vedd fel. Ha tetszik hivd el randizni
2018. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem biztos, hogy szerelmes beléd. Lehet csak barátilag szurkalodik, mert hagyod. Én is így vagyok, ha meg megharagszik rám, megsertodok. Tudom szar a szemelyisegem, de sokan vagyunk sajnaxdd
2018. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fogsz tudni vele mit kezdeni. Ő ilyen. Még éretlen, és nem tudja fel fogni hogy nem körülötte forog a világ, és nem tud mindenki rögtön ugrani amint ő szól. Annyit tehetsz hogy egyenesen megmondod neki hogy neked rosszul esik ahogy beszél, és viselkedik veled, és ne legyen ennyire bunkó veled. Tekintettel léve arra hogy te mindig kedvesen álltál hozzá. Vagy megmondod, hogy ne is szóljon hozzád, ha nem tud normálisan.
2018. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szeszélyes és változékony a hangulata. Nem tudsz vele semmit sem tenni, csak tartani a távolságot, és folyamatosan lerázni. előbb-utóbb észreveszi.
2018. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!