Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz amit csinálok?

Szerintetek gáz amit csinálok?

Figyelt kérdés

Az osztályomban van egy kis kör amibe én beletartozom.

Viszont én nem akarok azzal a körrel foglalkozni, mert egyáltalán nem megbízhatóak, úgy érzem csak kihasználnak.


Hogy miért?

Azért, mert eltervezünk egy programot és utána vagy elmarad, vagy pedig elvisz az egyik lány valahová, ahol én még nem voltam és ott hagy, ő meg mrgy a maga útjára...

Igazából nem csak ez az egy ok van, hanem ha van kajám kérnek, vagy ha pénzem van akkor ugyan úgy kéregetnek és már így is van aki 2000ft-al tartozik.


Először jól éreztem magam ebben a körben, aztán egyre inkább távolodnék.

Viszont tudják a telefonszámom.


Történet a következő:

Tegnapi nap folyamán kiléptem egy csoportos beszélgetésből, mivel semmi értelmes beszélgetés nem volt benne.Én is szeretek hülyülni, de konkrétan nincs téma a csoportban, aztán ez idegesített és kiléptem.

A mai nap folyamán betegség miatt nem mentem be az iskolába és hívogattak, meg írogattak hogy hol vagyok, meg hívtak aztán nem vettem fel.


Szerintetek ezek alapján ez bunkóság vagy gáz amit én leművelek?


2018. okt. 16. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy távolodsz tőlük... így tovább.
2018. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy, én sajnos udvarias és tutyi-mutyi voltam anno és benne maradtam egy hasonló körbe, amit aztán keserűen megbántam.

Elég nyilvánvalóan kihasználnak.

2018. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
oke, h tavolodsz toluk, en megertem, csak azzal baratkozzon az ember akivel akar, de! szerintem neked is jobban megkene tanulnod kiallni magadert, hiszen ha kernek lehet nemet is mondani. illetve eleg gyava modszer csak ugy eltunni a szemuk elol mikozbe mondjuk ok hivogatnak. legalabb indokold meg nekik, h nezd, ez es ez a bajom veletek. egyaltalan ok tudnak arrol, h teged bant amit csinalnak? sajat tapasztalatbol mondom, mert en is ezt csinaltam, de hosszutavon te fogsz szivni igy. persze lehet kerulgetni a forro kasat es nem felvenni a telefont, de lesznek helyzetek amikor nem fogsz tudni mindent elintezni azzal, h nem veszem felna telefont es amikor ki kell majd mondanod, h neked mi az erdeked.
2018. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!